Cubic Fun 3D 149 Parça Puzzle Notre Dame Kilisesi LED Işıklı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eğlenceyi Farklı Bir Boyuta Taşıyın

3D Puzzle Notre Dame Kilisesi mozaik camlar gibi ince ayrıntılarıyla gerçeğinin minyatür bir kopyasıdır. Fransa seyahati sonrası anılarınızı canlandırmak için sevdiklerinizle birlikte 149 Parça 3D yapbozu yapabilirsiniz. Üstelik EPS köpük ve kağıttan oluşan parçaları kesmek için makasa ve birleştirmek için yapıştırıcıya ihtiyacınız yoktur. Yapbozu yaparken kilisenin içine yerleştireceğiniz renk değiştiren LED ışıklar etkileyici görünümü artırır. Karanlıkta daha da belirgin olan ışıkları sayesinde 3D Notre Dame Kilisesi’ni minik bir gece lambası olarak kullanabilirsiniz. Evinizin veya iş yerinizin dekorasyonunu yaparken faydalanabileceğiniz 3D puzzle ile kendi dekoratif objenizi yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Diğer Özellikler

  • Yaş Grubu: 10 yaş ve üzeri
  • Parça Sayısı: 149
  • Bitmiş Puzzle Boyutu: 39,5 x 22 x 28 cm
  • Kayıp Parça Desteği: Yok
  • Pil: 2 adet AA (dahil değildir)
  • Tamamlanma Süresi: Yaklaşık 4 saat

Genel Özellikler

Parça Sayısı
149

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.