Cubic Fun 3D Puzzle National Geographic Serisi Colosseum - İtalya 131 Parça DS0976h

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Birbirinden Ünlü Mimari Eserler

Cubic Fun 3D Puzzle ürünleriyle Avrupa’dan Uzak Doğu’ya, Amerika kıtasından Avustralya kıtasına, antik miraslardan modern yapılara kadar dünyaca ünlü birçok yapıtın en iyi geliştirilmiş tasarımlarını ve en üst düzeyde gerçeğine yakın modellerini keşfedebilirsiniz. Farklı ülkelerin kültürel geçmişlerini ve ikonik simge olmuş yapıtların geçmişlerini ve hikâyelerini öğrenebilirsiniz.


3D Puzzle Parçaları Birbiri ile Mükemmel Uyum Sağlar

Yediden yetmişe tüm yaşlara uygun modelleri olan Cubic Fun 3D puzzle ürünleri, özellikle çocukların görsel ve el becerilerini artırır. Tüm modeller bıçak, makas ya da yapıştırıcıya gerek duymadan yapılmaktadır. Özel karton ve köpük eva malzemesiyle mükemmel birleşen bir kesim tekniğine sahiptir. Parçaları birbirine eklemek çok kolaydır.

National Geographic Lisanslı 3D Puzzle

  • National Geographic tarafından lisanslanan kitapçığındaki çarpıcı fotoğraflarla yapıt hakkında her şeyi öğrenebilir ve aynı zamanda inşa edebilirsiniz. 3 boyutlu puzzle tamamlandığında bir sanat eseri gibi evinizin veya ofisinizin en güzel yerinde sergileyebilirsiniz.
  • 3D Puzzle konusunda dünyanın lider markası Cubic Fun Türkiye distribütörü Necotoys’dur.

Özellikler

  • Uyarı: 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir. Yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır.
  • Yaş Grubu: 8 Yaş ve Üzeri
  • Model Boyutu:  34,3 cm x 25,7 cm x 9 cm
  • Parça Sayısı: 131
  • Kayıp Parça Desteği: Yok
  • Yapıştırıcı: Gerektirmez

Genel Özellikler

Parça Sayısı
131

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.