Cubic Fun 3D 306 Parça Puzzle Corbeta Esmeralda Gemisi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hobilerinizi Sanata Dönüştürün

3D 306 Parça Puzzle Corbeta Esmeralda Gemisi kaliteli vakit geçirmenize yardımcı olur. Ayrıca bütün parçaları birleştirdikten sonra şık ve dekoratif bir objeye dönüşür. Böylece evinizin bir köşesinde sergileyebilirsiniz. Puzzle parçalarını adım adım birleştirerek son derece keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Tek başınıza ya da sevdiklerinizle birlikte yapabileceğiniz bir aktivitedir.

Ürün Özellikleri

  • Boyutları: 70 cm x 20 cm x 45 cm
  • Parça Sayısı: 306 Parça

Genel Özellikler

Parça Sayısı
306

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.