Neo Olay Yerindeki DNA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kutu İçerisinde Neler Var

Kurutulmuş çilek ,Cam slayt, İzopropil alkol, Sodyum, Klorür ,Deney eldiveni ,Kağıt filtre, Deney kabı, Kilitli torba ve Tahta Çubuk kutu içerisinde yer almaktadır .

Neo Olay Yerindeki DNA

Neo Olay Yerindeki DNA Yaş 8+ Tek kişilik veya grup oyunudur. Hücre duvarını aşın. DNA'yı ayrıştırın. Bu deneyi yaparak DNA uzmanı olacaksın. DNA örneği alırken bilim insanı gibi hissedeceksin. DNA genetik bilgi deposudur. Mikroskopla bile görülemeyen bilgileri taşıyan bu yapıya şaşıracaksınız. Friedrich Miescher kitap ayracı hediyelidir. Kurutulmuş bile olsa çileğin hücreleri içinde DNA'ları hala mevcuttur. Çocuklar, yıllar önce DNA'yı hücreden ayrıştırmayı ilk başaran Friedrich Miesher'in yöntemini kullanarak; önce çileğin hücre zarlarını parçalamayı öğrenecekler sonra da DNA'ların açığa çıkmasını gözlemleyecekler. Gözle görülür ve incelenebilir hale gelmesi için çok basit bir kimyasal ayrıştırma tekniğiyle DNA sarmalını cam bir slaytın üzerine yerleştirecekler. Bu eğlenceli deney, bilimi ve deney yapmayı çocuklara en çok sevdiren deneylerin başında gelir. Kazanımlar; STEM tabanlı öğrenme Uygulamalı biyoloji bilgisi bilimsel merak ve sorgulama ,Deney yapma tecrübesi kazanılır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NEO OLAY YERİNDEKİ DNA
Üretim Yeri
Türkiye
Yaş Grubu
+8
Güç (w)
YOK
Garanti Süresi
YOK
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
NEO TOYS
Henüz yorum yok