Xiaomi Smartmi Navee N65 500w Elektrikli Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Tutuş

SmartMi NAVEEN65 modelinin en çok dikkat çeken detaylarından bir tanesi de yüksek menzil diyebiliriz. Yüksek pil kapasitesine sahip model tam 65 km'ye kadar menzil sunuyor ve basit bir eğlence aracı olmanın ötesinde bir taşıt haline geliyor

Üstün Performansı ile

Güçlü Şasiye ve güçlü motora sahip NAVEE N65 120KG taşıma kapasitesine sahiptir. Cihazın üzerinde bulunan ekran yardımıyla cihazın batarya durumunu, hız takibini ve harcanan gücü takip edebilirsiniz.

Tasarım

Güven veren güçlü bir tasarıma sahip cihazın ayak yerleştirme bölgesi 17cm genişliğe sahiptir böylece düşme tehlikesi yaşamadan güvenli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Scooter Şık Tasarımının Yanında Yüksek Menzili ve Performansıyla Dikkat Çekiyor.

SmartMi NAVEEN65 500W güçlü motoru sayesinde 25KM/S hiza çıkabilir ve 25 Derece eğimli yokuşları çıkabilir. Standart scooter modelleri 8 inç lastiklere sahipken N65modelinde 10 inç lastikler bulunur ve daha iyi yol tutmaları için özel olarak tasarlanmışlardır. Herhangi bir taşıt için ne kadar hızlı gittiği kadar ne kadar hızlı ve güvenli durduğu da önemlidir. İşte bu sebeple NAVEE N65 modelinde Çift fren sistemi kullanılmıştır. E- ABS elektrikli fren ve disk fren N65modelini güvenli bir şekilde yavaşlatır veya durdurur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
XİAOMİ SMARTMİ NAVEE N65 500W ELEKTRİKLİ SCOOTER
Üretim Yeri
Çin
Sub Kategori
PASAJ
Şarj Süresi
4-6 SAAT
Taşıma Kapasitesi
120 KG
Fren Sistemi
DUAL DISK E-ABS
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Lastik Boyutu
10 INC
Ana Renk
SİYAH
Desi
30
Orıjınal Renk
SİYAH
Mesafe
65 KM
Seri - Imeı
SERİ
Marka
XIAOMI
Henüz yorum yok