Xiaomi Mijia Elektrikli Scooter

5,0
RENK

Mobilpro Teknoloji Ürünleri İletişim Ve Dan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yolculuk Başlasın

Sezgisel ve öğrenmesi kolaydır. 30km uzun mesafe batarya ömrüne sahiptir.

Göründüğü Kadar Basit Şekilde Çalışır

Mi Elektrikli Scooter'ın her yönü akılda sadeliği ile hazırlanmıştır. Görünümü, bileşenleri ve aksesuarları kullanılabilirliği ve kullanıcıyı ön plana çıkaran geometrik tasarım dilini kullanır. Tek bir düğme scooter'ı hayata geçirir ve kırmızı tasarım vurguları modernlik ekler. Mi Elektrikli Scooter doğru bakıp doğru hissetmek için yapılır.

Çevir Katla Kapat

Katlamak için katlama kolunu basitçe aşağı çevirin, ve scooter zili arka tekerlek üzerindeki bir mandalı yakalar. Sonuç, Mi Elektrikli Scooter'ı evde, ofiste ya da araba bagajında saklamak için muhteşem bir sıkı ve güvenli katlama sistemi bulunur.

Uzay Sınıfı Alüminyum Çerçeve

Sağlam çerçeve, az yoğunlukta ve yüksek yapısal güçteki uzay sınıfı alüminyumdan yapılır. Ayrıca daha fazla dayanıklılık için olağanüstü termal iletkenlik ve korozyon direncine sahiptir. Sadece 12.5kg ağırlığındaki Mi Elektrikli Scooter, merdivenlerde ve kaldırımlarda manevra yamak ve taşımak için harika bir taşınabilir boyutta ve ağırlıktadır.

Bir Bakışta Batarya Ömrü

Kaymaz sap sayesinde daha uzun sürüşlerde dahi harika bir kavrama ve scooter kontrolü sağlayın. Ayrıca gösterge tablosundaki 4 LED bildirim ışıkları ile kalan batarya ömrünü takip edin.

Şok Emici Lastikler İle Daha Pürüzsüz Bir Sürüş

8 inç genişliğindeki ön ve arka lastiklerde muhteşem bir şok emilimi ve kaymayı önleyici basamaklar bulunur. Sabit güç çıkışı için 250W fırçasız DC motor ile birleşen Mi Elektrikli Scooter daha pürüzsüz bir sürüş deneyimi iletmek için ayarlanmıştır.

Ultra Parlak Farlar

Farlar gece sürüşü için gereklidir, ancak her scooter onlara sahip değil. Mi Elektrikli Scooter ek güvenlik için 6 metre mesafesine kadar ultra parlak 1.1W farlar özelliğine sahiptir.

Özellikler

  • Malzeme: Alüminyum alaşım
  • Ağırlık: 12.5 kg
  • Lastik boyutu: 8.5 inç
  • Motor gücü: 250W
  • Azami hız: 25 km/s
  • Seyahat mesafesi: 30 km
  • Taşıma kapasitesi: 100 kg
  • Batarya: Li-on
  • Çift fren sistemi
  • Taşınabilir katlanır tasarım

Toplam 3 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (3 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0