Ttec 2ES001 Boost Amortisörlü Katlanır Elektrikli Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.12.2021
RENK

Çınarlar iletişim sanayi ve ticaret limited şirketi

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Çınarlar iletişim sanayi ve ticaret limited şirketi

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Pratik ve Taşınabilir Yapı

Elektrikli scooter; günlük işe, alışverişe gitmeniz veya eğlenceli bir yolculuk deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır. Ergonomik tasarıma sahip olan ürün, ağır olmayan iskelet yapısı sayesinde ani dönüşler yapmanıza yardımcı olur.

Katlanabilir Tasarım

Scooter, birkaç adımla katlanabilir veya açılabilir şekilde tasarlanmıştır. Katlanabilir tasarım, arabanızın bagajında taşımanıza veya evinizde yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Katlama mekanizması taban ile direksiyon kolu arasındaki menşe ile çalışır. Katlama için menteşeyi kaldırmanız ve basit yaylı pimi aşağı doğru eğmeniz yeterli olur.

Güçlü ve Hızlı

Amortisör donanımıyla fark yaratan elektrikli scooter, güçlü motoru sayesinde kısa bir sürede hızlanır. Tam şarj süresi ile yaklaşık 40 kilometre mesafeye kadar sizi hızla ulaştırır. Kolayca şarj edebilir ve kesintisiz kullanabilirsiniz.

Yüksek Taban Mesafesi

Elektrikli scooter, geniş taban mesafesiyle kullanıcılarına kolaylık sağlar. Taban mesafesi sayesinde ürünü kontrol ederken, ayak pozisyonunuzu rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu özellik tekerlek tabanlarının da uzun olmasını sağladığından uzun sürüşler için oldukça verimlidir.

Amortisör Özelliği

Amortisör özelliği sayesinde elektrikli scooter, engebeli zeminleri daha kolay aşar. Amortisör taban basıncını azalmasını sağlar. Bu sayede zorlu zemin koşullarında sürüşünüzü daha konforlu hale getirir.

Manevra Kolaylığı

Elektrikli scooter ergonomik tasarımı sayesinde dengeyi korumanıza yardımcı olur. Scooterı kullanmak için gidonu hafifçe çevirmeniz ve ayak bileklerinizle yön belirlemeniz yeterli olur.

Göz Alıcı Tasarım

Kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda üretilen elektrikli scooter, kullanışlı özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da göz doldurur. Hem ergonomik hem de göz alıcı bir stile sahip olan bu scooter ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Amortisör özelliği
  • Yüksek taban mesafesi
  • 40 km kullanım imkanı
  • Katlanabilir özel tasarım

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.