Razor RipStik Ripster Air Gamer Arcade Kaykay

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Acemiler için İdeal

Eğlenmek için farklı bir yol arıyorsanız Razor RipStik Ripster Air Gamer Arcade kaykay yenilikçi tasarımı ile hayallerinizdeki üründür. Kompakt ve işlevsel tasarımı ile başlangıç seviyesindeki acemiler için ideal performansı sunar.

Tabanlarınız Kaymasın

Kaykayın üzerine adım attığınız anda özel nervürlü kaymaz plastik kaplamayı hissedersiniz. Yumuşak biniş sağlayan kaplama ayakkabı tabanının kaymasını da engeller.

Titreşimsiz Gövde ile Konforlu Sürüş

Asfalt, beton gibi farklı yollar üzerindeki hasarlar sürüş sırasında rahatınızı bozmaz. Cam elyaftan üretilen titreşimsiz gövde ile konforlu sürüşün zevkini çıkarın.

Kusursuz Bağlantı

ABEC5 rulmanlı poliüretan malzemeden üretilen tekerlekler gövde ile kusursuz bağlantı kurarken, hareketi maksimumda tutar.

Enerjik ve Dinamik Kullanım

RipStik Ripster Air Gamer Arcade kaykay modeli 8 yaş üstü çocuk ve gençler için uygun olarak tasarlandı. Enerjinizi zevkli bir uğraş ile atmak istiyorsanız vücut hareketi ile yönlendirilen dinamik model bunun en keyifli yoludur.

Eklektik İlhamla Tasarlandı

Sörf tahtalarının vücut hareketi ile yönlendirilmesi ve snowboard sporunun donanımı bir araya getirildi. İki farklı spordan ilham alarak tasarlanan kara kaykayı ile hobilerinize yenilik katın.

Hafif ve Güçlü Yapı

Sadece 470 g ağırlığa sahip olmasına rağmen 80 kg’ kadar olan kullanıcılara uygun olan model güçlü tasarımı ile takdirinizi kazanır.

Pratik Taşıma İmkanı

Kol altında, sırt çantasında, bisiklete bağlayarak ya da arabanızın bagajında taşıyabilirsiniz. Kullanmadığınız anlarda 68x22x12 cm boyu ile fazla yer kaplamayan ürünü rahatlıkla yanınıza alırsınız.

Teknik Özellikler

  • Ürün: Razor RipStik Ripster Air Gamer Arcade
  • Tür: Kaykay
  • Ölçüler: 470 g, 68x22x12 cm
  • Kullanıcı: 80 kg (max), 8 yaş (min)
  • Kullanım Şekli: Vücut hareketi
  • Tekerlek Özellikleri: Poliüretan, ABEC5 rulmanlı
  • Gövde Özellikleri: Titreşimsiz, yivli, cam elyaf
  • Güverte Özellikleri: Nervürlü lastik kaplama, kaydırmaz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.