Razor Ripstik Ripster Air

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Daha Küçük Daha Fazla Heyecan

Ripster kaykay, RipStik Classic'in kompakt bir versiyonudur ve çok keskin dönüşler yapabileceğiniz düz bir tasarıma sahiptir. Daha kısa bir güvertesi olduğu için küçük bir kaykay tercih eden veya bu hafif tasarımla daha fazla numara yapmak isteyen sürücüler için idealdir.

Eğimli Tekerleklerin Manevra Kabiliyeti

Eğimli ve 360o derece dönebilen tekerlekler sayesinde hızla giderken bile güvenli manevra ve dar alanlarda mükemmel dönüş yapabilmenize yardımcı olur.

Hafif Tasarım ile Taşıma Kolaylığı

Sadece 0,47 kg ağırlığa sahip kaykay, portatif tasarımı ile birleşince taşıma kolaylığı sağlar ve dilediğiniz yere sürmeden götürebilmenize olanak tanır.

Güvenli Sürüş için Kaymaz Güverte

Güverte üzerinde polimer malzemeden yapılmış çıkarılabilir plaklar bulunur. Bu plaklar tasarımı ve kauçuk hissi veren polimer ile güverteye sıkı bir şekilde tutunmanızı sağlar. Mükemmel tutuş hissi ile daha güvenli bir yolculuk ve ekstrem hareketleri kolayca yapabilirsiniz.

Yumuşak ve Titreşimsiz Sürüş

ABEC-5 rulmanlı yüksek kaliteli üretan tekerlekler, yoldaki pürüzleri absorbe ederek size yansıtmaz ve yumuşak bir sürüş keyfi sunar. Uzun süre boyunca yolculuk yapabilir, Razor Ripster’ın Air hissini deneyimleyebilirsiniz.

İtme Gerektirmeyen Hızlı Sürüş Keyfi

Tekerleklerin gittikçe artan hızı ve rüzgârı iyi yönlendirebilen iç bükey güverte sayesinde itme ve step yapmadan hızlanabilirsiniz. Ayrıca güverte, dilediğiniz gibi yönlendirebileceğiniz tutunma ve dönüş esnekliğine sahiptir.

Herkese Uygun Yüksek Taşıma Kapasitesi

Maksimum 79 kilo taşıma kapasitesi sayesinde çocuk, genç ve yetişkin kaykay sürücülerine hitap eder. Okula, işe, eğlenmeye giderken veya açık havada biraz eğlenmek için tercih edebilirsiniz.

Uzun Yıllar Kullanabileceğiniz Bir Eğlence Aracı

Kauçuk dolgulu çubuk, polimer yüzey ve özel tekerlek tasarımı ile uzun yıllar boyunca keyifli vakit geçirmeniz için üretilen Razor Ripstick Ripster Air, ekstrem hareketlerde dahi deforme olmadan kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Güverte: Polimer
  • Platform: Kaymaz, içbükey güverte
  • İç Malzeme: Kauçuk dolgulu çelik
  • Yaş: 8+
  • Maks. Binici Ağırlığı: 79 kg
  • Ürün Boyutları: 680 mm x 222 mm x 120 mm
  • Ürün Ağırlığı: 0,47 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.