Razor RipStik Caster Board Brights Kaykay

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sörf ve Snowboard Bir Arada

Eğlencenin yeni yolu Razor RipStik Caster Board Brights kaykay sörf ve snowboard deneyimini bir arada sunar. 100 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile eğlenceyi geniş bir yaş kitlesi için ulaşılabilir kılar.

360° Döner Tekerlekler

Sürüş kolaylığı sunan 76 mm çaplı poliüretan tekerlekleri 360° dönebilme kabiliyeti ile yolda yağ gibi kayar. ABEC5 rulmanlı tekerlekler dayanıklılık ve hareketin simgesi olur.

Çelik İç Çekirdekle Dayanıklılık Sunar

Gövdede kullanılan çelik iç çekirdekler sayesinde yüklü ağırlık ve yoğun hareket altında bile sağlam kalan Razor RipStik Caster Board Brights kaykay, 2 parçalı tasarımı ile kendine hayran bırakır.

Sizinle Beraber Hareket Eder

Çift eğimli güvertesi sayesinde denge kurmak konusunda hiç sorun yaşamazsınız. Vücut hareketleri ile kolayca yön verebilir, en keskin dönüşleri kısa sürede yapabilirsiniz.

Şık ve Etkileyici Gövde Tasarımı

Cam elyaftan üretilen kavisli gövdesi ve canlı renkleri ile eğlenceyi dinamik detaylar ile bir araya getirir.

Kaymaz Güvertenin Avantajı

Caster Board Brights kaykay denge kurmanızı kolaylaştıran ve düşme ihtimalini azaltan kaymaz gövde plakası ile en acemilerin bile kısa sürede eğlenceye katılmasını sağlar.

8 Yaş Üstü Herkese Uygun

Çocuk, genç ve yetişkinlerin bu eğlenceli aracı deneyimlemesi için tek şart 8 yaşını bitirmiş olmak! 8 yaşın üzerindeki, sağlıklı bir biriyseniz aksiyona siz de katılın!

Başlangıç Seviyesi için Tasarlandı

Daha önce hiç kaykay kullanmadıysanız endişelenmenize gerek yok! Tamamen acemiler için başlangıç seviyesine uygun teknik detaylarla donatılan model ile kısa sürede profesyonel gibi kaymaya başlarsınız.

Teknik Özellikler

  • Seviye: Başlangıç
  • Yaş: +8
  • Kapasite: 100 kg
  • Ölçüler: 81x20x10 cm
  • Ağırlık: 2.4 kg
  • Tekerlekler: 360° döner, ABEC5 rulmanlı, poliüretan, 76 mm
  • Gövde: Çelik iç çekirdek, 2 parçalı, çift eğimli güverte, cam elyaf, kavisli, kaymaz plaka

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.