Razor RipStik Air Pro Caster Board Kaykay

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Deneyimlere Hazır Olun

Eğlenmek için yeni deneyimler peşindeyseniz Razor RipStik Air Pro Caster Board kaykay modelini denemelisiniz. Başlangıç seviyesine uygun tasarlanan kaykay ile sürüşün keyfini çıkarın.

Macera Severlerin Yeni Gözdesi

Şık gövde tasarımında sörf ve snowboard kayaklarının özelliklerini bir araya getirir. Size vücut hareketleri ile yönlendirilen modelin zevkini çıkarmak kalır.

Yüksek Hareket Kabiliyeti

Vücudunuzu hangi yöne eğerseniz o tarafa doğru yönelen 360° hareketli tekerler ile kaykay kullanmanın farklı bir versiyonunu öğrenirsiniz.

Keskin Dönüşlerle Havalı Görün

En havalı görüntüler için keskin dönüşler yapın. Çift eğimli güverte tasarımı ile öne ve geri vücudunuzu eğmek çok daha kolay!

Kaliteli Malzeme Seçimi

Kaliteli ve dayanıklı cam elyaftan üretilen gövdesi, poliüretan tekerlekleri ile hareketten etkilenmez ve performansını korur. ABEC7 rulmanlı tekerleklerin gücü ile kaymanın tadını uzun süre çıkarın.

Üzerinde Durmak Zor Değil

Kaykay yaparken düşmekten ve denge kuramamaktan korkuyorsanız RipStik Air Pro Caster Board tam size göre! Kayma engelleyici güvertenin üzerine çıkın ve ayakkabılarınız zemini tam kavrasın.

Hafif ve Ergonomik Tasarım

Sadece 2.5 kg ağırlığa sahip olan model kullanım sırasında yormaz ve ekstra efor sarf etmeniz gerekmez. 8 yaşından büyük kullanıcılar için tasarlanan ergonomik gövde üzerinde eğlenceli saatler geçirin.

Çocuklarınız ve Sizin için

Razor RipStik Air Pro Caster Board kaykay 82x23x13 cm boyutu ile siz ve çocuklarınız için idealdir. 100 kg ağırlığa kadar kullanıcılara uygun olan modeli ailenizle beraber keyifli vakit geçirmek için yanınızda taşıyın.

Teknik Özellikler

  • Yaş: +8, 100 kg (kapasite)
  • Materyal: Cam elyaf (gövde), poliüretan (tekerlek)
  • Rulman: ABEC7
  • Hareket: 360° döner tekerlek
  • Tasarım: Çift eğimli ve kavisli gövde, kaymaz güverte
  • Seviye: Başlangıç

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.