Razor Power Core E100 Elektrikli Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Şehir İçi Ulaşıma Uygun İdeal Hız

Ulaşımın yepyeni hâli Razor Power Core E100 elektrikli scooter kullanıcıların yaşantısına hız, konfor ve eğlence katıyor. İnce yapısı sayesinde dar alanlarda kullanılabilen Razor Power Core E100, saatte 18 kilometre hız yapabiliyor. Bu sayede şehir içinde istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenize imkân tanıyor.

Çevre Dostu Kullanım

Elektrikle şarj edilip kullanılan Razor Power Core E100, fosil yakıtların meydana çıkardığı çevre kirliliğini ortadan kaldırıyor. Elektrikli kullanım şekli doğayı korurken aynı zamanda maddi olarak tasarruf sağlıyor. Barındırdığı özel olarak geliştirilen teknolojiler de enerji tasarrufunu artırıyor ve kullanıcılara çok daha düşük maliyetle ulaşım olanağı sağlıyor.

Kısa Şarj Süresi ile Uzun Süreli Kullanım

Verimlilik odaklı geliştirilen Razor Power Core E100 elektrikli scooter, 5 saat içerisinde tamamen şarj olabiliyor. Modelin hafif olması ve enerji verimliliğini artıran teknolojiler bulundurması düşük enerji tüketimini mümkün kılıyor. Bu sayede Razor Power Core E100 tek seferlik şarj ile 1 saat boyunca kesintisiz olarak kullanılabiliyor.

Herkese Uygun Kolay Kullanım Şekli

Razor Power Core E100 elektrikli scooter gidon kısmında yer alan gaz ve freni sayesinde kolaylıkla kullanılabiliyor. Sade tasarımı scooter sürmeyi kolaylaştırırken riskleri minimuma indiriyor. Power Core E100 bu sayede 8 yaş üstü çocuklar ve gençler için ideal bir profil çiziyor.

Dayanıklı Malzemeler

Razor Power Core E100 yapımında kullanılan malzemelerle standartların üzerinde yer alıyor. Yumuşak poliüretan jantlar ve tekerlekler engebeli alanlarda yumuşak geçiş sağlıyor. Çelik çerçeve ve gidon ise dayanıklılıkları ile kullanıcılara uzun bir kullanım ömrü vadediyor.


Yüksek Tork Veren Güçlü Motor

İki adet 12 V motordan ve şarj edilebilir pilden güç alan Razor Power Core E100, elektrikli olmasının da avantajıyla yüksek tork sunuyor. Yüksek tork, daha zevkli bir sürüş deneyimini beraberinde getirirken aynı zamanda yokuşta kalkış yapmayı kolaylaştırıyor.

Bakım Gerektirmeyen Sade Donanım

Razor Power Core E100 scooter modelinin donanımında zincir ve kayış gibi malzemeler bulunmuyor. Bu malzemelerin olmaması cihazın bakım gereksinimini ortadan kaldırıyor. Böylelikle aracınızı yıllar boyunca bakım yaptırmadan sadece şarj ederek kullanmanız hayal olmanın ötesine geçerek gerçeğe dönüşüyor.

Özel Desenli Arka Lastikler

Razor Power Core E100 modelinde özel olarak tasarlanan oyuklu lastikler yer alıyor. Düz olmayan girintili çıkıntılı lastik deseni, yağmurlu havalarda suyun lastikten uzaklaştırılmasını kolaylaştırıp daha güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. Bununla birlikte oyuklu desen lastiklerin zemine tutunma gücünü artırarak daha yumuşak bir sürüşe ve daha fazla çekişe olanak tanıyor.

Teknik Özellikler

  • Araç Ağırlığı: 9 kg
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi: 54 kg
  • Maksimum Hız: 18 km/h
  • Kullanım Süresi: 60 dakika
  • Şarj Süresi: 5 saat
  • Akü: 24 V
  • Yaş: 8+
  • Boyut: 89 cm x 86 cm x 42 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.