Razor Jetts Heel Wheels Topuk Kaykayı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Razor Jetts ile Tam Zamanlı Eğlence

Herhangi bir spor ayakkabıyı kaykaya dönüştüren bu pratik topuk kaykayı ile mükemmel hareketler yapabilir; parkı, okul bahçesini ve evinizin bahçesini eğlenmek için kullanabilirsiniz.

Işıltılı Frenleme Sistemi

Razor Jetts tabanı, frenleme sırasında etkileyici bir ışıltı etkisi yaratan karbon ile donatılmıştır. Böylece frenleme yaparken bile etrafa ışıltı saçarak herkesi etkileyebilirsiniz.

Ayağa Tam Oturan Polimer Çerçeve

Ağır hizmet tipi çerçeve, ayağın tabanına kolayca kayar ve güvenli bir şekilde oturmasını sağlar. Giymesi ve çıkarması oldukça kolay olan bu ayak kaykayını dilediğin zaman zahmetsizce kullanabilirsiniz.

Değiştirilebilir Kıvılcım Pedleri

Frenleme sistemi sırasında etki bırakmanızı sağlayan pedler, kıvılcım çıkarmamaya başladığında değiştirilebilir. Bu sayede topuk kaykayını kullandığınız süre boyunca kıvılcımlarınızla dikkat çekmeye devam edebilirsiniz.

Kanca ve Halka Kayış ile Mükemmel Kavrama

Snowboard tasarımlarından ilham alan topuk kaykayı sabitleme kayışı ve kanca oldukça güvenilirdir. Ayakkabıyı tamamen kavrar ve kaymasını önleyen kanca ile sabitlenir. Böylece ekstrem hareketlerde ve frenlemede dahi ayakkabıdan ayrılmaz.

Üretan Tekerlek ile Pürüzsüz Sürüş Keyfi

Maksimum tutuş sağlayan tekerlekler yol boyunca dengeli bir sürüş deneyimi vadeder. Küçük pürüzlerde ve farklı yol çeşitlerinde rahatsızlık hissetmeden sürebilirsiniz.

Herkes için Tasarlanan Topuk Kaykayı

8 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerin rahatça kullanabileceği topuk kaykayı 29 ve 46 numarası ayakkabı ölçüleri ile uyumludur. 80 kg taşıma kapasitesi sayesinde ise güvenle kullanabilir, üzerindeyken her hareketi rahatça yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir Fren Sistemi

Topuk kısmının arkasında bulunan fren sistemi için geliştirilen kıvılcım plakaları ayarlanabilir balata sayesinde sağ ve sol tarafa farklı mesafelerde yerleştirilebilir. Bu sayede daha çok kıvılcım çıkarmak için kendi frenleme sisteminizi ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Gövde Malzemesi: Polimer
  • Tekerlek Malzemesi: Poliüretan
  • Tekerlek Çapı: 50 mm
  • Ağırlık: 0,55 kg
  • Maksimum Yük: 80 kg

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Batarya Tipi
YOK
Renk
YEŞİL
Sub Kategori
TDA
Maksimum Hız
BELİRTİLMEMİŞ
Şarj Süresi
YOK
Ürün Tipi
SCOOTER
Taşıma Kapasitesi
80 KG
Ürün Model Adı
RAZOR JETTS HEEL WHEELS TOPUK KAYKAYI
Ana Renk
YEŞİL
Şarjlı Kullanım Süresi
YOK
Fren Sistemi
MANUEL FREN
Orıjınal Renk
YEŞİL
Marka
RAZOR
Henüz yorum yok