Razor Electric Tekno Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sokağın En Havalısı

Razor Electric Tekno Scooter 8 yaş üstü çocuklar ve gençler için harika bir modeldir. Fazla efor harcamadan gezinme için tasarlanan sokağın en havalısı ile tanışın.

Şık Tasarımlı ve Oldukça Eğlenceli

Scooter çok renkli LED ışıkları ile şık, fütüristik ve eğlenceli bir görünüme sahiptir. Oldukça havalı şık tasarıma sahip ürün çocuklar ve gençler için makul bir hız ile sürüş keyfi sağlar.Güçlü Motoruyla Güvenli Sürüş

80 W arkadan çeker motora sahip scooter 10.8 watt iyon pil bataryasıyla çalışır. Kaliteli bataryası ve güçlü motoruyla güvenli sürüş sağlayan model uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Sokaklarda Keyifli Sürüş

Çocuk ve gençlere çok uzak olmayan lokasyonlara ulaşabilme imkânı sunan scooter modeli bas başlat düğmesiyle 30 dakikalık enerji sağlar ve keyifli bir sürüş deneyimi sunar.


Gençler için En İdeal Hızda

Oldukça güvenli ve makul 12 km/ saat hız sunan scooter modelinin 10.8 watt lityum iyon pili sayesinde ürün dayanıklılık kazanır. Razor Electric Scooter kullanıcılarına makul hız seviyesiyle güvenlik sağlayarak bu özelliğiyle ebeveynlerden tam not alır.

Dayanıklı, Sağlam ve Kullanışlı

Ürün katlanmaz sabit çelikten dayanıklı bir gövdeye ve sağlam polüpropilen güverteye sahiptir. Üstelik scooter tasarımına sağlamlık ve güç kazandıran 98 mm ön tekerlek ve 98 mm kauçuktan arka tekerleğe sahiptir. Oldukça kullanışlı bir scooter olarak ürün, 50 kg taşıma kapasitesiyle 8 yaş üstü için uygundur. Kolay bir kullanım imkânı sunan scooter yumuşak kavrama kulpu ve yalnızca 3.2 kg detaylarıyla göz doldurur.

Teknik Özellikler

  • Motor Gücü: 80 watt
  • Maksimum Hız: 12 km/saat
  • Şarj Süresi: 4 saat
  • Ağırlık: 3.2 kg
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi: 50 kg
  • Boyut: 58 cm x 30 cm x 80 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.