Razor Electric Skateboard Cruiser Elektrikli ve Kumandalı Kaykay

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

RazorX Elektrikli Kaykay ile Açık Hava Eğlencesi

RazorX elektrikli uzun kaykay temiz havada bir gezintinin keyfini çıkarmanız için tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılan kaykay, aynı zamanda kaymaz yüzeye sahiptir. Bu sayede güvenle kullanabilir, pürüzsüz sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kaliteli Yüzey ve Ekstra Uzun Profil

Kaliteli Akçaağaçtan yapılan kaykay 5 kat ahşap levhanın üst üste monte edilmesi ile elde edilmiştir. Bu sayede oldukça dayanıklı hale getirilen kaykay yoğun kullanıma uygun ve uzun ömürlüdür.

Güçlü Motor ile Tüm Yollarda Üstün Performans

Arkadan çekişli 125 watt'lık bir motor sunan RazorX elektrikli kaykay, çeşitli zeminlerde rahatlıkla sürülebilir ve hızında herhangi bir düşüş olmaz.

Tam Şarjla Uzun ve Kesintisiz Sürüş Keyfi

Kaykayın dayanıklı ve tekrar şarj edilebilir pili, tek şarjla 40 dakika boyunca kesinti olmadan keyifli yolculuk yapmanız ve eğlenmenizi sağlar. Şarj bittiğinde ise basitçe geri dönebilir ve kendi gücünüzle istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Bilek kayışlı Uzaktan Kumanda

Hız ve fren gibi tüm kontrol edilebilir özellikleri bu kablosuz kumanda ile yapabilir güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Bilek kayışına sahip olması ile sürekli olarak elinizde tutmak zorunda kalmazsınız ve kaybolma ihtimali ortadan kalkar.

Herkese Uygun Taşıma Kapasitesi

100 kg’ kadar taşıma kapasitesi ile bir kaykaydan beklenecek performansın fazlasını gösteren RazorX, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere hitap eder. 9 yaş üstü çocuklar için uygun olup üst yaş sınırı yoktur.

Rüzgârı Hissettiren Sürüş Hızı

Saatte maksimum 16 km hıza ulaşabileceğiniz kaykay ile yaz günlerinde ferah gezintiler yapabilir, gideceğiniz yere zahmetsizce ulaşabilir ya da sadece eğlenmek için kullanabilirsiniz.

Kısa Sürede Şarj Edilebilir Dayanıklı Pil

Tek şarjla yaklaşık 10,5 km gidebileceğiniz kaykayınızın pili bittiğinde, küçük bir mola verip tekrar şarj edebilirsiniz. Oldukça hafif tasarımı sayesinde yanınızda taşıyarak süreceğiniz yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Tipi: Uniseks
  • Malzeme: 5 kat Akçaağaç levha
  • Taşıma kapasitesi: 100 kg
  •  Maksimum Hız: 16 km/s
  • Uzaktan Kumanda: Evet
  • Tam Şarj Kullanım: 40 dk
  • Uzunluk: 75 cm
  • Ağırlık: 4,8 kg


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.