Peugeot JM248 Dağ Bisikleti 310H V 24 Jant 21 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Taşınabilirlik Avantajı

 Ürünün 15 kilogram hafifliğinde olması, dik yokuşlar gibi zorlu alanlarda   kolay kullanım imkânı sunar. Merdiven gibi sürüşe elverişli olmayan yerlerde ise kolayca taşıyarak rotanıza ara vermeden devam etmenize olanak sağlar.

Konforlu Sele Tasarımı

Bisikletin selesi konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanız adına vücudunuza kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Belinizi destekleyerek dik durmanıza yardımcı olan bu tasarım, sürüş sırasında rahat bir pozisyon elde etmenizi sağlar.


Gelişmiş Fren Sistemi

Bisikletin ani duruşlarda yüksek bir performans sergileyen V fren sistemine sahip olması, güvenli ve kontrollü bir deneyim sunar. Bu fren sisteminin gelişmiş tasarımı, sizi sık sık bakım yapma zahmetinden kurtarır.

Ayarlanabilir Sele Borusu

Sele borusunun ayarlanabilir olması, sele yüksekliğini bacak boyunuza  göre ayarlamayı mümkün kılarak rahat bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.

Tırtıklı Elcik Tasarımı

Tırtıklı bir yapıya sahip olan elcikler, kavramayı kolaylaştırarak direksiyonu en doğru şekilde kontrol etmenize imkân verir. Bu özellik sayesinde eliniz direksiyonda kaymaz ve tam hakimiyet kurmanız kolaylaşır.

Dayanıklı ve Sağlam Tasarım

Yüksek kalite çelikten üretilen bu bisiklet, darbelere karşı dayanıklıdır. Bu özellik ürünü uzun yıllar kullanım için elverişli kılar.

Fonksiyonel Vites Sistemi

Ürünün 21 viteslik bir sisteme sahip olması, gittiğiniz yolun durumuna göre en uygun vitesi tercih ederek konforlu bir sürüş yaşamanızı sağlar.

24 inç Jant Çapı

Bisikletin jantlarının 24 inçlik çapları dağ ve tepelerde kullanımı kolaylaştırır. İdeal jant boyutları sayesinde taşlık yollarda da etkili bir performans sergileyen bu bisiklet, her alanda rahat ve keyifli bir spor deneyimi sunar.

Teknik Özellikler

  •  Kadro: Rijit Çelik
  •  Ön Aktarıcı: Shimano Tourney FD-TZ500
  •  Fren: V Fren Alüminyum
  •  Lastik: 24x1.95
  • Arka Aktarıcı: Shimano Tourney RD-TY300
  •  Sele: Selle Royal
  •  Kadro Ölçüsü: 310 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.