Micro Mini Deluxe MMD131 Magic Aqua Işıklı Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eğlencenin Yeni Hali

Micro Scooter bu yeni modelinde yepyeni bir tasarım ve özellik ile karşınızda! Çocuklar gidona dokunur dokunmaz, entegre donkunmatik sensör sayesinde, gidon üstünde bulunan LED ışıklar 5 ayrı renkte parlamaya başlar.

Güvenli Kullanım

Eğlenceli olduğu kadar, karanlıkta görünürlüğü arttırdığı için güvenli bir sürüş sağlar. Ayak tabanındaki kaymayı önleyici kaplama sayesinde, üzerinde güvenli bir şekilde kaymadan durulabilir. Aynı zamanda ayarlanabilir gidon ile yüksekliği ayarlayabilir ve uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. ABEC 9 bilyeli rulmanlar hassasiyeti arttırmak ve daha dayanıklı olması için kullanılmıştır.

Çocukların Gelişimine Yardımcı

Her zamanki gibi patentli direksiyon sistemi sayesinde çocuğunuzun denge, koordinasyon ve motor gelişimine katkıda bulunur. Micro Mini Deluxe Magic Aqua okul öncesi çocuklarınızın bedensel gelişimine ve sürüş becerisi kazanmasına yardımcı olur. Yılın 4 mevsimi evde, bahçede veya kapalı alışveriş merkezlerinde çocuğunuz için eğlence kaynağı.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
İsviçre
Renk
MAVİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
MİCRO MİNİ DELUXE MMD131 MAGİC AQUA IŞIKLI SCOOTER
Ana Renk
MAVİ
Orıjınal Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MICRO
Henüz yorum yok