Corelli Lovely Kız Çocuk Bisikleti V 20 Jant

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bisiklet Alışkanlığı Kazanmak İçin İdeal

Corelli Lovely kız çocuk bisikleti, erken yaşta bisiklet sürmeyi öğrenmek için son derece idealdir. İki ve dört tekerlekli şekilde kullanılabilen model, çocukların bisiklet alışkanlığını kontrollü olarak kazanmasına olanak sağlar.


20 inç Jant Boyutu

Lovely kız çocuk bisikleti 20 inç boyutunda Dacron Single Wall janta sahiptir. Mitas Zirra 20 x 2,0 lastik ile benzersiz bir uyum gösteren jant, üst düzey sürüş performansına katkıda bulunur.

Eğlenceli ve Konforlu

Çocukların bisiklet kullanımında eğlence çok önemli bir faktördür. Renkli tasarımıyla dikkat çeken Lovely kız çocuk bisikletinin selesi ise sürüş konforunu önemli ölçüde destekler. Buna ek olarak bisikletin ön kısmında çocukların eşyalarını yerleştirebileceği sepet yer alır.

Çelik Ana Bileşenler

Corelli Lovely kız çocuk bisikletinde maşa, sele borusu, gidon, gidon boğazı ve aynakol bileşenlerinin tamamı çelikten üretilir. Bisiklet kullanımı için büyük önem taşıyan ana bileşenlerin çelikten üretilmesi uzun ömürlü kullanıma katkıda bulunur.

V Fren Farkını Hissedin

Corelli tarafından üretilen Lovely kız çocuk bisikletinde V fren sistemi kullanılır. Hafif yapıdaki V fren, çocukların bisiklet sürerken durmaları gereken anlarda üst seviye sürüş güvenliği ortaya koyar. Frenin gelişmiş yapısı sayesinde sert fren yapmaya bağlı oluşabilecek kazaların önüne geçilir.

Kolay Taşınabilir Hafif Yapı

10,8 kg ağırlığındaki Lovely kız çocuk bisikletinin kadrosu alüminyum alaşımdan üretilir. Alüminyum alaşım kadro bisikletin taşınmasını kolaylaştırdığı gibi, çelik bileşenlerin sunduğu dayanıklılığı da destekler.

Yüksek Parça Kalitesi

20 jant Lovely kız çocuk bisikletinde KMC Z 33 zincir, ATA ruble ve Shunfeng ön/arka göbek bulunur. Ayrıca ürünün zincir muhafazası ve ön/arka taşıyıcısı plastikten üretilir.

Corelli Ayrıcalığı

Bisiklet üretiminde kalitenin öncü adresi Corelli, çocuklara yönelik tasarladığı modellerle de büyük beğeni toplar. Marka geniş ürün yelpazesi ile bisiklet tutkunuzu doyasıya yaşamanızı sağlar.

Teknik Özellikler

 • Kadro: Alüminyum alaşım
 • Fren türü: Dacron Alloy V brake (V fren)
 • Jant türü: Dacron Single Wall
 • Orta göbek: Catridge Bc 1,37” X24t R/L 119 mm
 • Zincir türü: KMC Z 33
 • Jant boyutu: 20 inç
 • Ön ve arka göbek: Shunfeng
 • Lastik: Mitas Zirra 20 x 2,0
 • Ruble: ATA
 • Zincir muhafaza: Plastik
 • Ön/arka taşıyıcı: Plastik
 • Ağırlık: 10,8 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.