HP Omen Citadel 6KY97AA Oyuncu Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Eğim ve Yükseklik Ayarı

HP Omen Citadel oyuncu koltuğunun hemen alt kısmında yer alan ayar mekanizması sayesinde koltuğu geriye doğru yatırabilir veya yükseklik ayarı yapabilirsiniz. Oyun seansları arasında dinlenmenize olanak tanıyan bu tasarım ayrıca koltuğu, boyunuza ve çalıştığınız masaya göre de uygun hale getirmenize olanak tanır.

Oyunculara Özel Konforlu Tasarım

Geniş bir oturum alanı, doğru oturma pozisyonunu destekleyen kalın yastıklı sırt kısmı ile uzun oyun seanslarında oyuncuları desteklemesi için tasarlanan HP Omen Citadel oyuncu koltuğu, konforun ön planda olduğu benzersiz bir deneyim sunar.

Dört Yöne Hareket Edebilen Kolçaklar

4D kolçak tasarımı sayesinde her bir kolçağın ileri, geri, sağa ve sola olmak üzere 4 farklı yöne hareket ettiği HP Omen Citadel oyuncu koltuğu, kullanıcının oyun sırasından kendisi için en uygun pozisyonu ayarlamasına yardımcı olur.

Herkese Hitap Eden Taşıma Kapasitesi

136 kg olan maksimum taşıma kapasitesi sayesinde uzun boylu ve iri yapılı kullanıcılar için de uygundur. Koltukta kullanılan alüminyum ayaklık da söz konusu taşıma kapasitesini destekler.

Yoğun Kullanıma Uygun Dayanıklı Yapı

Uzun saatler boyunca devam eden zorlu oyun seanslarında kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple kumaş kaplamasından alüminyum ayaklara, gövdeden kolçaklara kadar kolay deforme olmayan bir yapıya sahiptir

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Plastik/Suni Deri
  • Ayaklık Malzemesi: Alüminyum
  • Taşıma Kapasitesi: maks. 136 kg
  • Boyutlar: 143x62x59 cm
  • Ağırlık: 29 kg
  • Yükseklik Ayarı: Var
  • Kolçak Ayarı: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Materyal
SUNİ DERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
HP OMEN CİTADEL 6KY97AA GAMİNG
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
HP
Henüz yorum yok