Erufas K21 Pubg Tetik Destekli Kontrol Joystick

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Telefonlarla Uyumlu Raylı Sistem

Her türlü telefon boyutuyla uyumlu olarak kullanılabilmesi amacıyla tasarlanır. Özel raylı sistemiyle pratik ve kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkar. Yapısı sayesinde hareket kabiliyetiniz fazla olur. 

Tetik Destekli Kontrol

Tetik destekli kontrol mekanizması sayesinde oyun sırasında rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sağlar. Telefonunuza bağlanması çok kolay olur. Ayrıca hızlı müdahale avantajı ile oyunlarda başarılı olma şansınız artar.

Dayanıklı Malzemeden Üretilen Özel Tasarım

Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretildiği için dayanıklıdır. Oyun sırasında oluşabilecek riskli durumlara, düşme ve darbelere karşı güçlü yapısıyla kullanışlıdır.

Hızlı Hareket Etme Avantajı

Hassas yapısı ve mekanizması sayesinde hızlı hareket etme avantajı sağlar. Ekranı ve cep telefonunuzu en uygun pozisyonda ayarlayarak oyun sırasında rahat edebilirsiniz. 

Daha Gerçekçi Oyun Deneyimi

Cep telefonunuza uyumlu olarak ayarlanabilen yapısı sayesinde hareket özgürlüğü sunar. Aynı zamanda daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanıza destek olur.

Taşınabilir Boyutlar

Cihaz boyutları 127x75x115 olarak üretilir. Bu sayede ergonomik ve taşınabilir yapısıyla tercih edilir. İstediğiniz her yerde oyun oynamanıza fırsat sunar.

Kolay ve Rahat Kullanım

Telefona bağlantısını yaparak hemen oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Tetik destekli yapısıyla kullanışlı bir üründür. Hızlı ve kolaylıkla ayarlanabilen özelliklere sahiptir. 

Tasarımıyla Kullanışlı

Esnek gövde tasarımıyla kullanışlı bir üründür. Oyun sırasında konfor sağladığı için sadece oyuna konsantre olmanıza imkan sunar. Oyun deneyiminizi artırmak için özel olarak tasarlanır. 

Teknik Özellikler

  • Boyutları:  127x75x115
  • Uyumlu Cihazlar: Akıllı Telefonlar
  • Özel Tetik
  • Yedek Uçlar
  • Üretildiği Malzeme: Yüksek Kaliteli Plastik

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0