Piranha 8865 Pubg Oyun Kolu

5,0
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Yerde Oyun Keyfi Yaşamanızı Sağlar

Piranha 8865 Pubg oyun kolu sayesinde her yerde oyun keyfini yaşama şansına sahip olursunuz. Arkadaşlarınızla oyun oynamak için buluştuğunuzda yanınızda götürebilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı

Katlanabilir yapısı sayesinde pratik ve kullanışlı bir oyun koludur. Özel tasarımıyla oyun oynarken konforlu olmanızı sağlayacak şekilde üretilir.

Taşınabilir Özel Boyutlar

Taşınabilir özel boyutları sayesinde tatilde veya yolculuklarda bavulunuzda veya çantanızda bulundurabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun ömürlü olarak kullanma şansınız  bulunur.

Mandallı Ayarlanabilir Yapı

180 dereceye kadar ayarlanabilen mandalları hareket özgürlüğü sağlar ve aynı zamanda kullanışlı olmasını da destekler. Telefonunuza uygun olarak ayarlayıp hemen oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Katlanabilir Sabitleme Ayağı

Katlanabilir sabitleme ayağı, oyun oynarken size destek olur. Sabitleyerek istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sadece oyuna konsantre olarak başarılı olabilirsiniz.

Tutacak Bölümleriyle Konfor Sağlar

Sağ ve sol olmak üzere iki adet tutacak bölümüyle tasarlanır. Bu sayede telefonu dengede tutarak oyun oynayabilirsiniz. Kol ve bileklerinize fazla yüklenmediğiniz için oyun sonrasında ağrı hissetmezsiniz.

Oyuna Konsantrasyonu Artırır

Oyuna konsantre olmanızı kolaylaştıran yapısı sayesinde hamlelerinizi yaparken telefonu kontrol altında tutmanıza gerek kalmaz.

Bileğinizi Destekler

Tutacak bölümleri oyun deneyiminizi ve hızınızı artırmanız sağlar. Ayrıca telefonu dengede tutmanıza yardımcı olduğu için bileklerinizdeki basıncı azaltır. İster masa başında isterseniz koltukta oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz. Dayanıklı yapısı ve avantajlı özellikleriyle oyuncuların tercih ettiği bir üründür. Sevdikleriniz ve kendiniz için güvenle satın alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pubg oyun kolu
  • Telefonlarla uyumlu tasarım.
  • 180 dereceye ayarlanabilen mandallar.
  • Katlanabilir sabitleme ayağı.
  • Taşınabilir.

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0