Piranha 8865 Pubg Oyun Kolu

5,0
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Her Yerde Oyun Keyfi Yaşamanızı Sağlar

Piranha 8865 Pubg oyun kolu sayesinde her yerde oyun keyfini yaşama şansına sahip olursunuz. Arkadaşlarınızla oyun oynamak için buluştuğunuzda yanınızda götürebilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı

Katlanabilir yapısı sayesinde pratik ve kullanışlı bir oyun koludur. Özel tasarımıyla oyun oynarken konforlu olmanızı sağlayacak şekilde üretilir.

Taşınabilir Özel Boyutlar

Taşınabilir özel boyutları sayesinde tatilde veya yolculuklarda bavulunuzda veya çantanızda bulundurabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun ömürlü olarak kullanma şansınız  bulunur.

Mandallı Ayarlanabilir Yapı

180 dereceye kadar ayarlanabilen mandalları hareket özgürlüğü sağlar ve aynı zamanda kullanışlı olmasını da destekler. Telefonunuza uygun olarak ayarlayıp hemen oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Katlanabilir Sabitleme Ayağı

Katlanabilir sabitleme ayağı, oyun oynarken size destek olur. Sabitleyerek istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sadece oyuna konsantre olarak başarılı olabilirsiniz.

Tutacak Bölümleriyle Konfor Sağlar

Sağ ve sol olmak üzere iki adet tutacak bölümüyle tasarlanır. Bu sayede telefonu dengede tutarak oyun oynayabilirsiniz. Kol ve bileklerinize fazla yüklenmediğiniz için oyun sonrasında ağrı hissetmezsiniz.

Oyuna Konsantrasyonu Artırır

Oyuna konsantre olmanızı kolaylaştıran yapısı sayesinde hamlelerinizi yaparken telefonu kontrol altında tutmanıza gerek kalmaz.

Bileğinizi Destekler

Tutacak bölümleri oyun deneyiminizi ve hızınızı artırmanız sağlar. Ayrıca telefonu dengede tutmanıza yardımcı olduğu için bileklerinizdeki basıncı azaltır. İster masa başında isterseniz koltukta oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz. Dayanıklı yapısı ve avantajlı özellikleriyle oyuncuların tercih ettiği bir üründür. Sevdikleriniz ve kendiniz için güvenle satın alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pubg oyun kolu
  • Telefonlarla uyumlu tasarım.
  • 180 dereceye ayarlanabilen mandallar.
  • Katlanabilir sabitleme ayağı.
  • Taşınabilir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PIRANHA 8865 PUBG OYUN KOLU
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
PIRANHA

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı