Black Shark FunCooler Telefon Soğutucusu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Buzlu Görünüm Buzlu Hisset

FunCooler’ı çalıştırdığınızda sıcaklık hızlı bir şekilde düşmeye başlar.Termoelektrik soğutma sistemine sahip FunCooler sadece bir dakika içinde 15°C soğutma sağlar. 25°C’lık bir ortamda , ısıyı 5°C’de stabilize eder ve her iki yanında bulunan hava kanalları fana hızlı hava sirkülasyonu sağlayarak soğutma sistemindeki ısıyı uzaklaştırır.

Şık ve Taşınabilir

Sıkı bir çerçeveye yerleştirilmiş 91 metal alaşımlı ısı yayma kolonuyla , iyi bir tasarımın yanı sıra kolayca taşınabilir bir boyutta. İnci beyazı rengi ve genel ürün tasarımı , uzay araçlarından esinlenilmiştir.

Yüksek Hava Akışı Sessiz ve Kararlı

600 rpm’ye kadar hızda dönebilen 5 yaprakla donatılmış olan fan, soğutma plakasına büyük bir hava akışı sağlar.Fandan gelen ses çalışırken 30dB* kadar düşüktür, böylece fanı fark etmeden sesli sohbet edebilir , canlı yayın yapabilir ve hoparlörlerinizi kullanabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Uyum

Yaylı mekanizma , funCooler’I hızlı bir şekilde takmanızı sağlar. Silikon kaymaz paspaslar , telefonun yüzeyünü korurken her iki tarafınıda sağlam ve sabit bir tutuş sağlar.

Black Shark Funcooler Sayesinde Telefonunuzu Birkaç Saniye İçerisinde Soğutmak Mümkün

Isı sadece rahatsızlık vermekle kalmaz , aynı zamanda gecikme , dengesiz sinyaller , daha yavaş şarj ve pil ömrünün kısalması gibi bir dizi soruna neden olabilir. Black Shark FunCooler , telefonun en sıcak kısmına bağlanabilir, telefonu birkaç saniye içinde soğutabilir ve daha sorunsuz çalışmasını sağlar.

Özellikler

  • Telefonun en sıcak kısmına bağlanabilir, telefonu birkaç saniye içinde soğutabilir ve daha sorunsuz çalışmasını sağlar
  • FunCooler’I çalıştırdığınızda sıcaklık hızlı bir şekilde düşmeue başlar.
  • Termoelektrik soğutma sistemine sahip olan FunCooler sadece bir dakike içinde 15°C soğutma sağlar.
  • 25°C’lık bir ortamda, ısıyı 5°C’de stabilize eder ve her iki yanında bulunan hava kanalları fana hızlı hava sirkülasyonu sağlayarak soğutma sistemindeki ısıyı uzaklaştırır.
  • Yaylı mekanizma, FunCooler’I hızlı bir şekilde takmanızı sağlar.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.