PS4 Dualshock Controller V2

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hassas Oyun Deneyimi

PS4 Dualshock Controller V2 kablosuz kumanda modeli tamamen ihtiyaçlarınız düşünülerek geliştirilmiş bir üründür. DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol özelliği ile bir yere bağlı kalmadan keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Dinamik Işıklı Çubuk Gösterisi

V2 kumandanın görünüşü, dokunmatik yüzey ve mat kaplama ile estetiktir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ışıklı çubuğun görünümü, oyundaki harekete göre değişerek dinamik bir deneyim yaşatıyor.

Anları Yakalayan Düğme

Kumanda modelinde bulunan share düğmesine bastığınız zaman ekran görüntüsü ve video alabilir, duraklamadan oyuna devam edebilirsiniz. PS4 sistemine görüntüleri yükleyebilir veya seyirciler için canlı olarak yayın yapabilirsiniz.

Dokunmatik Şık Yüzey

Dualshock Controller V2 modelinde ışıklı çubuk dahil bir çok yüzeyde dokunmatik sensörler bulunur. Oyun deneyimini farklı bir noktaya taşıyan sezgisel kontroller sayesinde harekete karşı hakimiyet artar.

Analog Çubuk ve Tetik Mekanizması Yenilendi

Oyun içi aksiyonlardaki başarınızı artırmak ve anlık tepkilerinizi cihaza daha hızlı iletebilmek için mekanizmada gelişmiş tasarımlar kullanıldı. Yoğun kontrol ile avantaj sağlayan tetik ve çubuk mekanizması, aksiyon dolu anlarda bile ne yaptığınızı bilmenizi sağlar.

Hassas Hareket Sensörleri

Dahili ivmeölçer ve jiroskop sensörleri ve DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol özellikleri ile kumandayı hareket ettirdiğinizde cihaz tarafından algılanır. Döndürme, eğme ve titreşimi algılayarak size en iyi oyun deneyimini sunan hassas sensörleri çok seveceksiniz.

Dahili Hoparlör ile Sesleri Yakından Duyun

DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı içinde dahili olarak bulunan hoparlörler, oyun içi sesleri yakından ve detaylı olarak duymanızı sağlar, arkadan yaklaşan düşmana karşı sizi uyarır.

İşlevsel Bağlantı Girişleri

Dualshock Controller V2 PS4 için geliştirilen modelde stereo kulaklık takmak için jak bulunur. 3.5 mm jak girişi sayesinde çevreye rahatsızlık vermeden geceleri de oyun oynayabilirsiniz. USB bağlantı portunu kullanarak cihazı şarj edebilir ya da harici diskleri bağlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Model: Kablosuz oyun kumandası
  • Destek: DUALSHOCK 4
  • Uyumluluk: PS4
  • Marka: Sony Eurasia
  • Bağlantı: USB
  • Tasarım: Dokunmatik yüzey, ışıklı çubuk, mekanik düğme ve tetik
  • Ses: Dahili hoparlör, 3.5 mm jak / kulaklık girişi
  • Sensörler: İvmeölçer, jiroskop
  • Özellik: Share düğmesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.