Kodak Pixpro AZ252 / 16 MP 25x Zoom Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

25 Kat Yakınlaştırma Özelliği

Fotoğraf makinesinin 25 kat yakınlaştırma özelliği sayesinde istediğiniz kareyi yakalama şansınız bulunur. Zoom ayarını manuel olarak yapabileceğiniz gibi, otomatik yapmasını da sağlayabilirsiniz. 

16 Mega piksel Çözünürlük

16 mega piksel çözünürlük, çektiğiniz fotoğrafların daha canlı ve detaylı görünmesini sağlar. Fotoğrafları farklı özelliklerde ve formatta kaydedebilirsiniz. Görüntü sıkıştırma özelliğini ayarlayabilirsiniz. 

3 İnç Ekran 

Fotoğraf makinesi 3 inç ekrana sahiptir. Çekim sırasında tüm alanı rahat görmenizi ve istediğiniz açıyı yakalayarak işlem yapmanızı sağlar.

Algılama Özelliği Avantajı

Algılama özelliği ile avantajlı olarak kullanılır. Yüz tanıma özelliği ile fotoğraf karesini çekerken otomatik olarak netleme yapar. 

Fotoğraflarda Rötuş İmkanı

Çekilen fotoğraflarda küçük değişiklikler yapmanıza imkan sağlar. Kırmızı göz düzeltme, göz parlatma ve cilt yumuşatma imkanı sunar. 

Farklı Çekim Modları

Birbirinden farklı çekim modlarına sahip olarak üretilir. Gece, portre, panorama, manzara, balık gözü, eskiz, gün batımı, evcil hayvan modlarıyla en güzel fotoğrafları çekmenize destek olur.

Son Teknoloji Avantajlı Kullanım

Son teknolojiyle üretilen fotoğraf makinesini profesyonel olarak çekim yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları dahili bellek veya hafıza kartında depolama imkanınız bulunur.

Fotoğrafçılığın Geleneksel Hali

Fotoğraf makinelerinin yerini alan cep telefonları yerine, geleneksel bir kullanım tercih edenlerin seçimi olarak ön plana çıkar. Odaklama aralığı, F değeri ve odak uzaklığını kendiniz ayarlayarak istediğiniz kareyi oluşturabilirsiniz. Hafif olduğu için gezilerinizde taşırken rahat edersiniz. 

Teknik Özellikler

  • Ekran: LCD 3 inç
  • Mega piksel: 16
  • Pil: AA Alkalin
  • Yakınlaştırma: 25 Kat
  • Odak Uzaklığı: Geniş 4.3 mm- Tele 107.5 mm
  • Sürekli Çekim Özelliği: Var
  • Flaş: Var
  • Algılama Özelliği: Var
  • Bağlantı Girişleri: AV Çıkış USB 2.0, HDMI

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.