Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - 20li Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kaliteli Malzeme Bileşimi

Instax Mini 11 fotoğraf makinesi, darbelere ve sıcak soğuk hava değişimlerine karşı son derece dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Kir ve pasa oluşumunu önleyerek deformasyona uğramaz. Kolay çizilmeyen dış yüzeyi, yüksek kaliteli görünümünün ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

*Instax mini 11 set 4’ün içinde instax mini 11 fotoğraf makinesi, instax mini 20’li film ve instax mini 11 deri çanta yer alır. 

Üstün Işık Gücü

Her geçen gün gelişerek karşınıza çıkan Instax Mini 11, kaliteli flaş ışığı sayesinde canlı ve net fotoğraflar çekebilmenizi sağlar. Bulunduğu ortama en uygun ışığı saniyeler içerisinde ayarlayarak çekime hazır hale gelir. Böylelikle anılarınızı ve en değerleri kareleri kolaylıkla elde edebilir, uzun süre saklayabilirsiniz.

Çok Seçenekli Çekim İmkânı

Instax Mini 11 fotoğraf makinesinin, selfie modu ile keyifli hatıralarınızı kaydetmek tek dokunuşla mümkün hale gelir. Ek olarak makro çekim seçeneği sayesinde ortama ve açıya en uygun kareleri yakalamak kolaylaşır.

Dinamik ve Zamansız Tasarım

Mini 11, trend görünümü ve zamansız çizgileriyle göz zevkinize hitap eder. Kullanışlı ebatları ve hafifliği sayesinde dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilmenize fırsat tanır. Zarif tasarımıyla severek kullanmanızı sağlar.

Yüksek Korunaklı Saklama Çantası

Birinci kalite deri çantası, tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur.  Kolay açılabilen mekanizması ergonomik bir kullanıma olanak sunar. Tamamen çıkarmanıza gerek kalmadan kapağını kısa bir sürede açarak pratik bir şekilde çekimler yapabilmenizi sağlar.

Dayanıklı ve Orijinal Baskı

Üst sınıf kaliteye sahip filmleri, baskıların uzun süre boyunca ilk günkü gibi kalmasına fırsat verir. Dayanıklılığı sayesinde kolaylıkla yırtılmaz ve anılarınızın kalıcılığını artırır.

Teknik Özellikler

  • Flaş: Var
  • Otomatik pozlama: Var
  • Selfie modu: Var
  • Makro çekim: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.