Polaroid Go Instant Fotoğraf Makinesi ve 16'lı Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çektiğiniz Fotoğrafları Anında Görün

Polaroid Go Instant fotoğraf makinesi ile dilediğiniz tüm anları kolayca fotoğraflayabilirsiniz. Makinenizin tuşuna basarak muhteşem çekimler yapabilir ve fotoğraflarınızın çıktısını anında alabilirsiniz.  

16’lı Film Seti ile Birlikte

Polaroid fotoğraf makinesini, 16’lı film seti eşliğinde sizlere ulaşır. Böylece Polaroid Go elinize geçer geçmez kutudan çıkan filmi takarak dilediğiniz fotoğrafları çekmeye anında başlayabilirsiniz. 

Kolayca Taşınabilme Özelliği

Küçük boyutları ve hafif yapısıyla ön plana çıkan Polaroid Go Instant fotoğraf makinesi, gittiğiniz her yerde size eşlik eder. Bu özelliği sayesinde sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla yaşadığınız her anı unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz.

Çift Pozlama Modu ile Eğlence Yanınızda

Çift pozlama moduna sahip Polaroid Go Instant fotoğraf makinesi, iki farklı zamanda çektiğiniz fotoğrafları tek bir karede birleştirmenize olanak sağlar. çekilen fotoğrafları tek bir karede birleştirir. Siz de çift pozlama özelliğini dilediğiniz zaman kullanarak yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. 

Klipsli Tasarımıyla Efektif Kullanım 

Polaroid Go Fotoğraf Makinesi’nin bulunan klipsini çantanıza, kemerinize, pantolonunuza veya istediğiniz herhangi bir yere takarak rahatça taşıyabilirsiniz. Böylece gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.  

Zaman Ayarlayıcı Sayesinde Muhteşem Selfiler 

Otomatik zamanlayıcı özelliğine sahip Polaroid Go fotoğraf makinesi size konforlu bir kullanım imkanı yaratır. Makinenin bu özelliğini kullanarak kusursuz özçekimler yapabilir ve çektiğiniz fotoğrafların içerisinde siz de yer alabilirsiniz.

Polaroid Go Film ile Kusursuz Bir Uyum

Polaroid Go fotoğraf makinesi, Polaroid Go film ile mükemmel bir uyum gösterir. Bu fotoğraf makinesi, başka film modelleri ile uyum sağlamaz.     

Uzun Yıllar Süren Polaroid Güvencesi

Fotoğraf denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Polaroid, üstün kalitesiyle size uzun süreli bir deneyim vadeder. Yüksek malzeme kalitesi ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar size eşlik eder.

Teknik Özellikler

  • Marka: Polaroid
  • Film Tipi: Polaroid Go
  • Zaman Ayarlayıcı: Var
  • Çift Pozlama: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
POLAROİD GO INSTANT FOTOĞRAF MAKİNESİ VE 16'LI FİLM SETİ
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
POLAROID
Henüz yorum yok