Kodak Mini Shot Combo 3 Retro C300 Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eşsiz Teknoloji ile Ultra HD Kalite

Hem fotoğraf hem de ev yazıcılarında kullanılan D2T2-4Pass süblimasyon baskı teknolojisine sahiptir. 16,7 milyon renk kombinasyonu ile mükemmel renklere sahip canlı fotoğraf basabilir, anılarınızı fiziksel olarak saklayabilirsiniz. 4Pass teknolojisi ile basılan fotoğrafları başka hiçbir cihaza gerek duymadan Kodak filmli fotoğraf makinesi ile anında alabilirsiniz.

Kirlenmeye Karşı Fotoğraf Koruması

Basılan fotoğrafların üst katmanı, rengi korumaya ek olarak birçok kullanışlı özelliğe de sahiptir. Fotoğrafların yüzeyindeki laminasyon, parmak izlerinin yapışmasını önlerken nem, su ve toza da dayanıklılık sağlar.

Kodak Minishot Combo 3 Fotoğraf Makinesi ile Tasarruf

Çekilen fotoğrafı önce 1,7 inç LCD ekranda görebilir ve ardından yazdırabilirsiniz. Bu, size fotoğrafın doğru olup olmadığına karar verme fırsatı verir ve hatta baskıdan önce kamera ile çeşitli ayarlar yapabilirsiniz. Bu sayede nasıl çıktığınızı bilmediğiniz fotoğrafları bastırmak zorunda kalmazsınız ve kağıtları boşa harcamamış olursunuz.

Kaliteli ve Otomatik Flaş Özelliği

Yüksek performanslı otomatik flaş, düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli çekimler sağlar. Gece gündüz fark etmeksizin görebildiğiniz her yerin fotoğrafını çekebilir ve anılar biriktirmeye her koşulda devam edebilirsiniz.

Ön Yüzündeki Ayna ile Mükemmel Selfieler

Selfie ya da grup fotoğrafı çekmek istediğinizde kendinizi kadraja göre ayarlayabilir, gruptaki arkadaşlarınızın her birinin fotoğraf karesine sığıp sığmadığından emin olabilirsiniz. Tüm bunları daha uzak bir mesafeden yapmak istiyorsanız, zamanlayıcıyı ve kameranın bir mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilirsiniz.

Fotoğrafları Yaratıcı Bir Şekilde Düzenleyin

Fotoğraf makinesinde çok sayıda yaratıcı filtre bulunur ve çeşitli çekim modları arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin eskiz, mavi ve sepya tonlarında veya modern siyah beyaz tarzda fotoğrafları yazdırabilirsiniz. Yazdırmadan önce ayarları ekranda görebilir ve hangisini en çok beğendiğinize karar verebilirsiniz.

Hem Android Hem de iOS İçin Kullanılabilir App

Resimleri düzenlemek için daha da fazla seçeneğe sahip olmak isterseniz Kodak Instant Printer mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz bu program ile aynı anda birden fazla görüntüyü kolaj olarak yazdırabilirsiniz.

Vesikalık ve Kartvizit Yapma İmkânı

Kodak App ile düzenlediğiniz fotoğrafları birer vesikalığa dönüştürebilir, fotoğraflı kartvizit basabilirsiniz. Bağlantı seçenekleri sayesinde akıllı telefonunuzda depolanan görüntülere ek olarak, Google Fotoğraflar gibi çeşitli kaynaklardan veya Facebook ve Instagram gibi çeşitli sosyal medyalardan fotoğraf yazdırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Etkin Piksel: 10 MP
  • Lens Durumu: Sabit Lens
  • Çekim Modları: Otomatik
  • Pozlama Telafisi (AEB): Otomatik
  • Ekran Boyutu: 1.77 inç
  •  Ekran Teknolojisi: LCD
  • Pil Tipi: Li-Ion (Lityum-İyon)
  • Pil Özellikleri: Şarj Edilebilir

Teknik Özellikler

Işık Gücü
YOK
Vıdeo Çözünürlük
YOK
Üretim Yeri
Güney Kore
Fotoğraf Çözünürlüğü
10 MP
Renk
SARI
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
YOK
Optik Zoom
YOK
Ana Renk
SARI
Suya Dayanıklılık
YOK
Kontrast Oranı
YOK
Hdmı
YOK
Görüntü Teknolojisi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Hoparlör
YOK
Sub Kategori
TDA
Dahili Hafıza
YOK
Ürün Model Adı
C300
Garanti Süresi
2 YIL
Gece Görüşü
YOK
Mikrofon
YOK
Bluetooth
YOK
Marka
KODAK
Henüz yorum yok