Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - Laporta Albüm - 10lu Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm İhtiyaçların Bir Arada

Sevdiklerinize farklı bir hediye arayışı içindeyseniz Instax Mini 11 Laporta albümlü kit tam size göre. İçinde bulunan renkli fotoğraf makinesi, 10’lu film, şık deri çanta ve laporta albüm ile tüm ihtiyaçlarınızı bir arada sunar.

İşlevsel ve Şık Çanta Tasarımı

Koruyucu özelliği bulunan şık çantasından fotoğraf makinesini çıkarmadan anında fotoğraf çekebilirsiniz. Pratik açılıp, kapanan kapak tasarımı ile her seferinde uğraşmanıza gerek kalmaz. İkonik çanta makine görünümü estetiği ise cabası!

Fotoğrafları Bir Arada Tutun

Şık ve renkli görüntüsü ile fotoğraflarınızı saklamak için ideal alanı yaratan laporta albümle tüm çekimlerinizi yanınızda taşıyabilir, arkadaşlarınıza anında 72 bölmeli albümden gösterebilirsiniz.

İdeal Aydınlığı Yakalayın

Güçlendirilmiş flaş sayesinde deklanşöre bastığınız anda ortam ışığına uygun parlaklığı yaratan Instax Mini 11 fotoğraf makinesi ile kaliteli çekim yapabilirsiniz. Karanlıktan endişe duymadan sanatsal fotoğraf karelerine ulaşın.

Arka Planı Atlamaz

Ortam ışığına göre deklanşör hızını ayarlayan teknoloji sayesinde sadece yakın  objeler değil, arka planda aydınlık ve net çıkar.

Selfie Aynasının Gücü

Instax Mini 11 laporta albümlü kitin aktif edilebilir selfie aynası sayesinde kendinizi görün ve anı ölümsüzleştirin. Ön kısımda yer alan halkayı çekerek sadece en iyi selfie fotoğrafına değil, yakın makro çekimlere de ulaşılabilir.

Mesafeler Özgürleşiyor

Selfie ve makro modunda iken 30 ile 50 cm uzaklıktaki nesnelerle en iyi kareyi yakalarsın. Netlikten ödün vermeden yakın çekimin tadını çıkarıp fotoğrafçılık becerinizi sonuna kadar kullanın.

Kişiselleştirilebilir Deklanşör

Kutu içinden çıkan fosforlu ve askı ile aynı renkte elmas şekilli tuşlar ile makineyi eğlenceli bir hale sokabilir, zevke göre düzenleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Kutu İçeriği: Instax 11 Mini fotoğraf makinesi, 10 adet mini film, kapaklı deri çanta, 72 bölmeli laporta albüm, deklanşör tuşları, el askısı
  • Tasarım: Renkli ve estetik görünüm, kişiselleştirilebilir elmas deklanşör tuşu, şık çanta ve albüm
  • Özellikler: Ortam ışığına uyan deklanşör hızı, güçlü flaş
  • Çekim: Selfie, normal, makro
  • Çekim Mesafesi: 30-50 cm (minimum)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.