Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Jean Çanta - Akordiyon Jean Albüm - 20li Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 


Jean Çanta, Albüm ve 20li Film ile Özel Bir Hediye Seti


Instax mini 11 Fotoğraf makinesi, özel tasarım olan jean taşıma çantası, el askısı, mini akordiyon jean kaplamalı albüm, 20 adet Instax mini film ve fosforlu 2 adet deklanşör aksesuarları ile birlikte gelir.

Daha Canlı ve Parlak Fotoğraf Çekme Performansı

Yüksek performans gösteren flaş ışığı ve otomatik ışık ayarı ile yakın mesafenin yanı sıra arka planında aydınlanmasını sağlar. Bu da arka plan renkleri daha canlı fotoğraflar çekmenize olanak tanır.

Deklanşör Hızını Otomatik Ayarlama Fonksiyonu

Ortam ışığını otomatik olarak algılayarak de deklanşörün hızını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede vakit kaybetmeden net ve canlı fotoğraflar çekebilir, özel anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Selfie On Modu ile Yakın Çekim Avantajı

Selfie modu, makinenizin 30 cm ile 50 cm uzaklıktaki tüm objeleri net olarak fotoğraflamanızı sağlar. Selfie modunu için objektifin önünde yer alan selfie halkasını "Selfie On" yazısı görünecek kadar dışarı doğru çekmeniz yeterli. Artık fotoğraf makineniz ile hem selfie hem de makro çekimler yapabilirsiniz.

Tek Tuşla Fotoğraf Çekme Fonksiyonu

Instax Mini 11, ışıktan pozlamaya kadar olan tüm ayarları otomatik olarak gerçekleştirdiği için manuel herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmaz. Siz de makinenizin üzerinde bulunan tek tuşa basarak mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Selfie Aynası ile Kusursuz Fotoğraflar

Lensin hemen yanında yer alan mini selfie aynası sayesinde fotoğraf çekmeden önce herkesin fotoğrafa sığdığından emin olabilir, dilediğiniz gibi poz verebilirsiniz.

Kullanım Avantajı Sağlayan Özel Çanta Tasarımı

Instax özel jean taşıma çantasının ön kısımda bulunan kapağı sayesinde makinenizi çantadan çıkarmadan da fotoğraf çekebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir kullanım sağlayan bu fonksiyon sayesinde özel anları tam zamanında yakalayabilirsiniz.


Otomatik Pozlama ile Her Işıkta Net Fotoğraflar

Eğlenceli ve renkli tasarımı ile öne çıkan Instax mini, otomatik pozlama özelliği sayesinde hem zahmetsiz bir kullanım sunar hem de en özel anları net olarak yakalamanıza fırsat verir.

Teknik Özellikler

 • Kamera Tipi: Analog
 • Odaklama: Otomatik
 • Diyafram: 1: 12,7
 • Flaş Tipi: Otomatik
 • Flaş Etki Alanı: 0.6m - 2.7 m
 • Film Boyutu: 62 x 46 mm
 • Pozlama Kontrolü: Otomatik
 • Yakın (makro) Çekim: Var
 • Dijital Zoom: Var
 • Selfie Aynası: Var
 • Pil Tipi: Alkalin AA Kalem Pil 1.5 V
 • Ağırlık: 293 gr
 • Boyutlar: 107,6 mm × 121,2 mm × 67,3 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.