Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Farklı Renk Seçenekleri

Beyaz, mavi, siyah ve lila renk seçeneklerine sahip olan Instax mini 11 modeli, farklı tarzlara sahip olan kullanıcılara hitap edebilen ve tasarım anlamında zevkli bir üründür.

Güçlendirilmiş Flaş ile Gece Çekimi

Flaş özelliğinde iyileştirme yapılan bu model ile gece çekimlerinde çok daha canlı ve renkli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Selfie Aynası Özelliği

Cihazın önünde yer alan halkayı ön tarafa getirerek Selfie modunu etkinleştirebilir ve 50 cm mesafeye kadar net bir şekilde Selfie çekimi yapabilirsiniz.

Farklı Renklerde Deklanşör Aparatları

Cihazı satın aldığınızda kutusunda gelen fosforlu renk ve el askısı ile aynı renkte olan elmas görünümlü deklanşör aparatı ile fotoğraf makinenizi kişiselleştirebilirsiniz. Böylece zevkinize çok daha uygun bir tasarım elde edebilirsiniz.

Makro Çekim Modu

Tıpkı Selfie modunda olduğu gibi makinenizin ön kısmında bulunan halkayı dış tarafa doğru getirerek makro çekim modunu aktifleştirebilirsiniz. Böylece yakın mesafeden net fotoğraflar çekebilirsiniz.

Diğer Instax Modelleri ile Uyumlu Filmler

Bu modelde kullanılan filmler diğer Instax mini modellerinde kullanılan filmlerle uyumludur. Bu sayede film satın alırken çok daha rahat bir şekilde aradığınız filmi bulabilirsiniz.

Otomatik Ortam Işığı Algılama

Makinenin sahip olduğu en önemli teknik özelliklerden olan çevre ışığını otomatik algılama sayesinde, makineniz çevredeki ışığın miktarına göre ayarlama yaparak deklanşör hızı ayarlar ve ortaya canlı ve net fotoğraflar çıkarır.

Kompakt Tasarım

Ele sığan boyutu ile hem fotoğraf çekerken hem de yolculuk esnasında yanınızda taşırken kolaylık sağlayan bu model, hafif olması ile de taşıma sırasında ağırlık yapmayarak konforlu bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

 • Pil Tipi: Alkalin AA Kalem Pil 1.5 V
 • Kamera Tipi: Analog
 • Dijital Zoom: Var
 • Ağırlık: 293 g
 • Selfie Aynası: Var
 • Boyutlar: 107,6 mm × 121,2 mm × 67,3 mm
 •  Makro Çekim: Var
 • Film Boyutu: 62x46 mm
 • Diyafram: 1: 12,7
 • Flaş Tipi: Otomatik
 • Odaklama: Otomatik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.