Sigma 85 mm F/1,4 DG HSM ART Serisi Objektif (Canon Uyumlu)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Süper Hızlı Diyafram Açıklığı

Sigma ART 85 mm 1,4, sıra dışı sığ alan derinliği ve süper hızlı F/1,4 diyafram açıklığı sunar. Sapmaları minimum seviyeye indiren bir asferik elemandan yararlanan objektif, birçok farklı teknolojiyi bünyesinde barındırır. Canon EF yuvasına sahip olan ürün, parlama ve gölgelenmeyi önlemek amacıyla geliştirilir.


Hyper Sonic AF Motor

Hyper Sonic AF Motor, 85 mm F/1,4 DG HSM ART modelinin öne çıkan özelliklerinden biridir. Hızlı ve doğru odaklama sağlayan motor, büyük odaklama halkasının yardımıyla ince ayarlamalar yapmaya da imkân tanır. Yuvarlatılmış dokuz bıçaklı diyafram ise pürüzsüz bir bokeh efekti oluşturmaya yardımcı olur. Öte yandan ürünün yapısında yer alan iki SLD bileşeni optik performansı üst seviyeye taşır.

Sanatsal Bakış Açısı

Global Vision Art serisinin bir parçası olan Sigma 85 mm F/1,4 DG HSM ART, kayda değer bir optik performans sunma fikrinden yola çıkılarak üretilir. Yaratıcı sanatsal çalışmalar için biçilmiş kaftan niteliğindeki objektif yaratıcılığınızı konuşturmanızı sağlar. Sınırlarınızı ortadan kaldırmanıza yardım eden model, sanatsal bakış açısına sahip fotoğrafçıların gözde objektifleri arasındadır.

Düşük Işık Koşullarında Çalışmak Artık Zor Değil

Yüksek performanslı ve hızlı F/1,4 diyafram açıklığı ile düşük ışık koşullarında çalışmayı sorun olmaktan çıkaran 85 mm F/1,4 DG HSM ART 016, sığ alan derinliği teknikleri kullanıldığı takdirde odak noktası üzerinde benzersiz bir kontrol olanağı yaratır. Objektif, ayrıca farklı ayarlamalar yapabilmeniz ve aygıt yazılımını güncel tutabilmeniz için Sigma USB DOCK ile uyumludur.

Zorlu Şartlarda Dayanıklı Kullanım

Sigma 85 mm 1,4 ART fiyat performans açısından oldukça başarılı bir üründür. Ani sıcaklık değişimlerinde daha fazla hassasiyet sunabilmek için geleneksel metallere ek olarak Thermally Stable Composite (TSC) teknolojisinden yararlanılarak üretilir. Objektifin yapısında kullanım ve montajda üst düzey dayanıklılık sunması amacıyla pirinç alaşım bulunur.

Nötr Görüntü Üretimi

Sigma 85 mm F/1,4 DG HSM ART sahip olduğu süper çok katmanlı kaplama sayesinde mercek parlamasını ve gölgelenmeyi asgari düzeyde tutar. Arkadan aydınlatmalı çalışma ortamlarında bile kontrast açısından zengin, renk açısından ise nötr görüntüler üreten objektif, eğlence sektörü profesyonellerinin açık havadaki değişken iş koşullarına rahatlıkla entegre olabilir.

Diyafram Ayarından Bağımsız Kontrast

Sigma 85 mm F/1,4 DG HSM ART Serisi Objektif netlik, netleme noktası ve diyafram ayarından bağımsız bir şekilde kontrast yaratabilir. Anormal kısmi dağılım ve yüksek kırılma indisi ile işlevsellik kazanan bir ögenin yanı sıra bir asferik unsura da sahip olan objektifin optik tasarımı bozulmayı kontrol eder ve vinyet oluşumunu önemli ölçüde sınırlandırır.

Çok Yönlü ve Uyumlu Kullanım

Sigma 85 mm F/1,4 DG HSM ART Serisi Objektif, Canon EF yuvalı kameralara uygundur. 136 mm eşdeğer odak uzaklığı sunan APS-C modelleriyle de kullanılabilen objektif, dört dörtlük performans ortaya koyar. Hem kullanım hem de dayanıklılık odaklı birçok farklı teknolojinin entegre şekilde kullanıldığı ürün, verimlilik bakımından beklentilerinizi tamamen karşılar.

Teknik Özellikler

 • Odak uzaklığı: 85 mm
 • Maks. diyafram açıklığı: f/1,4
 • Min. diyafram açıklığı: f/16
 • Lens yuvası: Canon EF
 • Biçim: Tam çerçeve
 • Diyafram bıçakları: 9 yuvarlak bıçak
 • Otomatik odaklama: Var
 • Ön filtre boyutu: 86 mm
 • Görüş açısı: 28,6°
 • Min. odak uzaklığı: 85 cm
 • Maks. zoom: 0,12x
 • Tasarım: 12 grupta 14 bileşen
 • Boyutlar: 94,7 x 126,2 (E x B) mm
 • Ağırlık: 1,13 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.