Sigma 16 mm F1,4 DC DN Lens

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

En Zorlu Işık Koşullarında Bile Etkili Sonuç

Sigma 16 mm F/1,4 DC DN Lens, yetersiz ışık koşulları ve gece fotoğraflarında bile üst düzey kalitede çekim yapabilmeniz için tasarlanır. Ultra maksimum açıklığıyla geniş açı tasarımının bir karışımı olan ürün, Sony E aynasız fotoğraf makineleri için 24 mm eşdeğer özelliktedir. Parlak F/ 1,4 maksimum diyaframıyla dikkat çeken lens, seçici odaklama kontrolüne izin verir.


Kullanıcı Dostu Optik Tasarım

Modelin optik tasarımı, açıklık aralığında yüksek seviyede netlik ve kesinlik sunar. Renk saçılması ve diğer çeşitli sapmaları kontrol edebilen düşük dağılımlı asferik cam öge kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır. Sigma 16 mm F/1,4 DC DN lens ile geceleri en karanlık ortamda bile yüksek kalitede fotoğraf çekebilirsiniz.


Çok Katmanlı Gölgelemeyle Bastırılmış Parlama

Özellikle düşük ışık koşullarında ortaya çıkan parlama ve gölgelenme önlendiğinde daha berrak kontrast ve daha yüksek renk uyumu yakalanır. Sigma lensin süper çok katmanlı kaplama özelliğiyle pürüzsüz ve sessiz odaklanma performansı elde edilir. 


Sony E tipi APS-C ile Uyumlu Objektif

Temel odak uzaklıklarında mükemmel bir performans sergileyen ürün, gündelik kullanım için hafif ve kompakt bir gövdeye sahiptir. Aynasız Sony E tipi APS-C sensör boyutundaki gövdeler için üretilen model, sorunsuz geniş açılı çekimler yapabilmenizi mümkün kılar. Objektifin yapısında en üst kalitede cam türleri kullanılır ve 16 mercek 13 grup halinde sıralanır.


Pürüzsüz ve Hızlı Odaklanma Performansı

Optik kusurları en aza indiren ve en açık diyafram değerlerinde bile yüksek keskinlik sunan ürün, fotoğraflar kadar video uygulamalarını da pürüzsüz, sessiz ve hızlı odaklanma performansıyla ortaya çıkarır. 24 mm eş odak uzaklığına sahip olan objektif, düşük flaş koşullarında sığ alan derinliği ve hızlı F/1,4 maksimum diyafram açıklığıyla odak üzerinde daha fazla kontrole imkân tanır.


Uçtan Uca Renk Doğruluğu

Modelde küresel sapmaları azaltarak uçtan uca renk doğruluğu ve netliği sağlayan iki küresel eleman, iki SLD elemanı, üç FLD elemanı bulunur. Mercek gölgesi ve parlamasını en aza indiren süper çok katmanlı kaplama uygulaması yapılan mercek ögeleri, arkadan aydınlatma koşullarında bile kontrast bakımından zengin nötr görüntüler üretir.


Dayanıklı ve İşlevsel

Ürün, sıçramaya ve toza dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Her türlü hava koşulunda kullanılabilen model, yuvarlak dokuz bıçaklı diyaframıyla bokeh olarak bilinen bulanıklık efektini destekler. Uzun süreli kullanım avantajıyla kullanıcıların beğenisini kazanan Sigma 16 mm lens, uzun süreli kullanımlarda bile aynı performansı sergilemeye devam eder.


Her Sıcaklık Koşulunda Aynı Hassasiyet

Sony E tipi gövdelerle uyumlu şekilde çalışan model, keskin sıcaklık değişimlerinde hassasiyet için geleneksel metallerin yanı sıra Termal Yönden Sabit Bileşik (TSC) materyaliyle de desteklenir. Lensin üretim yılı lens varilinin dış kısmına işlenir.

Teknik Özellikler

 • Ağırlık: 400 g
 • Boyutlar: 72,2 x 92,3 (E x B) mm
 • Odak uzaklığı: 16 mm
 • Filtre boyutu: 67 mm
 • Minimum netlik mesafesi: 22 cm
 • Maksimum büyütme oranı: 1:9,9
 • En düşük diyafram: F 4
 • En yüksek diyafram: F 22
 • Diyafram yaprağı sayısı: 9
 • Görüş açısı: 83°
 • Objektif yapısı: 13 grupta 16 bileşen
 • Otomatik netleme: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.