Panasonic Lumix DC-FZ82 Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fotoğraf Makinesinde Yeni Bir Boyut

Panasonic Lumix DC-FZ82, çok amaçlı tasarımıyla köprü fotoğraf makinelerini bir üst boyuta taşır. Dilediğiniz anı tüm detaylarıyla ölümsüzleştiren dijital fotoğraf makinesi, 20 mm geniş açılı merceğiyle geniş panoramik fotoğraflarda sıra dışı manzaralar yaratmanızı sağlar.


Yüksek Hassasiyetli MOS Sensör

Lumix fotoğraf makinesi, 18,1 MP 1/2,3” yüksek hassasiyetli MOS sensörüyle her koşulda üst düzey performans ve görüntü kalitesi sunar. En zorlu aydınlatma koşullarında bile yüksek hassasiyet gösteren ISO 6400, 100 Mbps’de 10 fps çekim hızı ve UHD 4K / 30p video kaydını mümkün kılar.

Dinamik Çekimlere Profesyonel Yaklaşım

Panasonic Lumix Fotoğraf Makinesi, dinamik ve hızlı ortamlarda kaliteli fotoğraflar çekebilmeniz için tasarlanır. Ürün, saniyede 30 kare hızla 4K video dizisi çekebilir ve en sevdiğiniz anı makinenize yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf olarak kaydedebilir.


Sıra Dışı Gece Fotoğrafları

Lumix DC-FZ82, gündüzün geceye döndüğü anlarda bile yüksek performans göstermeye devam eder. Düşük ışık koşullarında bile mükemmel görüntü kalitesi sağlayan cihazla günün en karanlık anında sıra dışı netlikte fotoğraflar elde edebilirsiniz.


Önce Çekip Sonra Odaklama İmkânı

Ürün odaklama endişesi olmadan fotoğraf çekebilmenizi mümkün kılar. Sonradan Odak özelliğine sahip olan model, en son 4K teknolojisini temel alır ve çekim yaptıktan sonra odaklanmak istediğiniz alanı seçebilmenize imkân tanır.Yaratıcı Özgürlük İçin Otomatik İstifleme

Cihazda kullanıcıların yaratıcılığını özgür şekilde kullanabilmesini sağlayan Odak İstifleme özelliği bulunur. Lumix DC-FZ82 ile aynı görüntüde birden fazla odak noktası seçilebilir ve fotoğrafınız zenginleşebilir.


Kristal Netliğinde Fotoğraflar

Modelin vizörü aracılığıyla parlak güneş ışığında bile etrafı kristal netliğinde görebilirsiniz. Entegre modlarıyla profesyonel fotoğraflara imza atmanız için geliştirilen cihaz, kolay kullanımıyla beğeni kazanır. Cihaz, hızlandırılmış otomatik odaklama performansı, özneyle mesafeyi hesaplama, odak konumunu ayarlama ve sürekli çekim gibi ayarları yapmak için AF teknolojisinden faydalanır.


Kullanıcı ve Bütçe Dostu Makine

Profesyonel kalitede fotoğraf çekmeyi önemseyenler için ideal bir ürün olan model, her seviyede kullanıcı için uygundur. Cihaz, ergonomik ve güvenli tasarımıyla elinize tam olarak oturur ve kaymaz. Panasonic Lumix FZ82 fiyat aralığı bütçe dostu bir yaklaşım ortaya koyar.


Teknik Özellikler

 • Sensör: 18,1 MP efektif piksel, 18,9 MP gerçek piksel sayısı
 • Diyafram: F2,8 – 5,9 
 • Odak uzunluğu: f=3,58 – 215 mm
 • Lens: LUMIX DC VARIO /12 grupta 14 öge
 • Optik zoom ilave: 84x
 • Akıllı zoom: 120x
 • Dijital zoom: Maks. 4x
 • Hareketli görüntü 4K video (piksel): 3840 x 2160
 • Hareketli görüntü HD (piksel): 1920 x 1080
 • Yüksek hızlı video (piksel): 1280 x 720
 • Sürekli kaydedilebilir süre: 100 dakika
 • Gerçek kaydedilebilir süre: 50 dakika
 • Monitör: LCD ekran
 • Batarya: Li-ion pil paketi
 • Boyut: 94,3 x 130,2 x 119,2 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 616 g (batarya ve SD kart ile birlikte)


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.