Instax Mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi - Çanta - Albüm - 10lu Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fotoğraflarınızı Kolayca Çekin ve Hızlı Bir Şekilde Çıkarın

Instax Mini LiPlay, kolay kullanım özelliği sayesinde kaliteli fotoğraflar çekmenizi ve bu fotoğrafları hızlı bir şekilde fiziksel olarak çıkarmanızı sağlar. Mini LiPlay sayesinde sevdiğiniz anıları kolayca görüntüleyebilir ve fiziksel bir albümde saklayabilirsiniz. Set içerisinde taşıma çantası, taşıma kayışı, albüm ve 10lu film bulunur.

Ses ve Görüntü Bir Arada

Mini LiPlay’in karekod ses özelliği sayesinde fotoğraflarınıza kısa sesli açıklamalar bırakabilirsiniz. Bunun için cihazda bulunan mikrofon tuşuna basmanız ve kaydedilen içeriği, akıllı uygulamada saklamanız yeterlidir.

Akıllı Telefonunuzdaki Fotoğrafları Ölümsüzleştirin

Hibrit özelliğe sahip Instax Mini LiPlay, akıllı telefonunuzda yer alan görüntüleri de yazdırmanıza imkan tanır. Bu sayede geçmiş anılarınızı ve çok daha fazlasını da fiziksel olarak saklayabilirsiniz.


Dilediğiniz Her An Yanınızda Taşıyın

Küçük boyutlara ve hafif bir ağırlığa sahip olan Mini LiPlay’i dilediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. Kolay taşınabilir özelliğe sahip olan fotoğraf makinesi, seyahatler ve günlük kullanım için ideal bir tercihtir.

Akıllı Uygulama Sayesinde Kolayca Kullanın

Fotoğraf makinenizin şarj durumu, film sayısı ve çok daha fazla özelliğini görüntüleyebileceğiniz ve kontrol edebileceğiniz akıllı uygulama, basit ve pratik bir kullanım deneyimi sunar.

Saniyeler İçinde Baskı Alın

Tüm Instax Mini filmleriyle uyumlu olan fotoğraf makinesiyle 12 saniye gibi kısa bir sürede fotoğraflarınızı çıkarabilirsiniz. Baskı için cihazda yer alan LCD paneli veya akıllı telefon uygulamasını kullanabilirsiniz.

Hızlı Bir Şekilde Şarj Edin ve Özgürce Kullanın

USB bağlantısıyla şarj edebileceğiniz fotoğraf makinesini dilediğiniz her an kullanabilir ve sonrasında şarj ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Zengin Set İçeriği ile Önemli Anların Tadını Çıkarın

Instax Mini LiPlay set içeriğinde yer alan taşıma çantası, taşıma kayışı, albüm ve yedek filmler hızlı bir şekilde fotoğraf makinesini kullanmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Instax
  • Model: Mini LiPlay
  • Ürün Tipi: Polaroid Fotoğraf Makinesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.