Instax Mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi - Çanta - Albüm - 20li Film Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fotoğraf Çek, Her Anını Canlı Hatırla

Instax Mini LiPlay fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekebilir ve her anınızı daha canlı hatırlayabilirsiniz. Yüksek performanslı fotoğraf makinesi ile daha harika ve canlı fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Set içerisinde fotoğraf makinesinin yanı sıra taşıma çantası, albüm ve 20li film bulunur.

Çanta ve Albüm ile Daha Kullanışlı

Instax mini ile her an fotoğraf çekebilir ve aldığınız çekimleri hediye seti içerisindeki albümde saklayabilirsiniz. Makineyi gittiğiniz yerlere çanta ile götürebilir ve çanta ile ürünü zarar görmemesi için koruyabilirsiniz.

Ses Kayıt Tuşuyla Fotoğraflara Ses Kaydı Ekleyin

En sevilen anlarınızın fotoğrafını çekerken her dakikayı daha unutulmaz bir hale getirebilmek için makine önünde yer alan ses kayıt butonuna basabilirsiniz. Instax Mini LiPlay ile 10 saniye boyunca ses kaydı oluşturabilir ve fotoğraflarınızı unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Sadece Beğendiğiniz Fotoğrafları Yazdırın

Uygulamaya kaydedilen fotoğrafları kesinlikle silmemelisiniz. Çünkü seç ve yazdır seçeneği bulunan Instax Mini LiPlay ile çekimleri LCD ekran üzerinden ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Böylelikle her fotoğrafın değil yalnızca çektiğiniz fotoğrafların arasından en sevdiklerinizin baskısını alabilirsiniz. Fotoğraflara makinenin özel uygulaması üzerinden efekt, çerçeve ve daha çok şey ekleyebilme imkânına sahipsiniz.

Akıllı Telefon ile Çektiğiniz Fotoğrafların Baskısını Alabilirsiniz

Akıllı telefon ile çekilen fotoğrafları makine ile yazdırabilirsiniz. Hem makine ile hem de telefon ile çekilen fotoğrafların baskısını alabilmek için yalnızca ürünü kullanmaniz yeterli olacak.

Akıllı Telefonu Uzaktan Kumanda Olarak Kullanın

Grup halindeki fotoğraflarınızı çekebilmek için akıllı telefon ile deklanşöre basabilir ve telefonu uzaktan kumanda gibi kullanabilirsiniz. Selfie yakalamak için istediğiniz zaman selfie aynasını kullanmanız, size büyük kolaylık sağlar.

Uygulama ile Makineyi Kişiselleştirin

Instax Mini LiPlay, uygulama üzerinden fotoğraf makinesini kişileştirebilme imkânı sunar. Favori özelliklere, kısayol tuşunu atayarak dilediğiniz her an hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Çözünürlük: 2560 x 1920
  • Flaş Tipi: Otomatik
  • Pil Tipi: Şarj Edilen Dahili Lityum İyon Pil
  • Zoom: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.