Instax Mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi ve 20'li Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fotoğraflarınıza Ses Katın

Instax mini film kullanılan LiPlay fotoğraf makinesi, sahip olduğu mikrofon sayesinde 10 saniyelik ses kaydına imkan verir. Aynı zamanda QR kodu ile fotoğraflarınıza ses kaydı eklemenizi sağlar.

Üstün Özellikler

2,7 inç LCD ekrana sahip LiPlay fotoğraf makinesi, 12 saniyelik full dolu pil sayesinde 100 adet baskı verebilme özelliğine sahiptir.

Film Takma & Değiştirme

Instax Mini LiPlay, makineye film takmanızı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Filmin üzerinde bulunan sarı nokta ile gördüğünüz sarı noktayı birbirine eşleştirerek anında takabilir ve kapağı kapatabilirsiniz.

LiPlay Uygulaması

Önünde ses kayıt düğmesi bulunan fotoğraf makinesi, 10 saniye süren ses kaydı imkanı sağlar. Fotoğraflarınızı sesli bir şekilde tekrar deneyimlemek için ise Instax Mini Play uygulamasını kullanabilirsiniz.

Çarpıcı Odaklama

Mikro lens gibi fotoğrafları %27’ye kadar 10 cm odaklayabilen fotoğraf makinesi, "Hızlı Çıktı" özelliğine sahiptir. 100 adet fotoğrafa kadar çıktı verebilen ürün, uzaktan kumanda ile akıllı telefonlardan kontrol edilebilir.

10 Farklı Çerçeve

Akıllı telefonlarınız içinde bulunan 10 farklı çerçeve özelliğine sahiptir. Aynı zamanda uygulamada var olan 30 farklı çerçeve özelliği ile fotoğraflarınıza farklılık katabilirsiniz.

Hızlı Baskı Kolaylığı

Yalnızca fotoğraf makinesi ile çekilen fotoğrafları değil, ayrıca akıllı telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafları da uygulama aracılığı ile  Liplay’e göndererek bastırabilirsiniz.

Hafif ve Pratik Tasarım

255 gramlık hafif tasarıma sahip fotoğraf makinesi, taşıma kolaylığı sunarak pratik bir kullanım sağlar. Ayrıca mikro SD/mikro SDHC kartlar sayesinde 1 GB %27’ye kadar dosya saklama alanı sunar.

Teknik Özellikler

  • Odak Mesafesi: 28 mm (35 mm film eşdeğeri)
  • Deklanşör Süresi: 1/4 sn. 1/8000 sn.
  • Açıklık: F2.0
  • Görüntü Sensörü: 1/5 in.
  • (Oto) Duyarlılık: ISO 100 - 1600 (otomatik)
  • Odak Aralığı: 10 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.