Polaroid Hi-Print 2x3 Uyumlu 20x3 60’lı Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Polaroid Hi-Print Uyumlu Film

Polaroid Hi-Print ile birlikte kullanılabilen özel tasarım filmler sayesinde fotoğraflarınızı kolaylıkla basabilirsiniz.

60’lı Film Avantajı

Her bir pakette 10 adet film içeren ve toplam 60 filmden oluşan paket içeriğiyle, uzun zaman fotoğraflarınızı basmaya devam edebilirsiniz. Üç kutu halinde gelen filmleri, kullanmadığınız zamanlarda uygun koşullarda saklayabilirsiniz. Bu sayede her zaman elinizin altında bulunurlar.

Pratik ve Kullanışlı

Uyumlu cihazlarda kullanılması çok pratiktir. Bağlantıyı sağladıktan sonra hemen baskı yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz fotoğrafları çekerek kolaylıkla baskı alabilirsiniz.

Canlı ve Kalıcı Renkler

Film üzerine kaliteli baskı yapılmasını sağlar. Canlı renkleriyle gerçeğinden farksız  bir netliğe sahip olur. Aynı zamanda bu canlı renkler solmadan uzun yıllar fotoğraflarınızı sergilemenizi sağlar.

İstediğiniz Yerde Baskı İmkanı

Küçük boyutlarıyla kullanışlı bir ürün olan baskı makinesi, çektiğiniz fotoğrafları her yerde anında basabilmenizi sağlar. Filmler makineyle uyumlu olduğu için kullanışlıdır. 

Anılarınızı Saklama Şansı

Baskı yapılan filmleri fotoğraf albümü veya çerçevede saklayabilirsiniz.

Çoklu Paket

Bir defada 60 adet film aldığınızda hem ekonomik hem de avantajlı bir tercih yapmış olursunuz. Fotoğraf çekmeyi seven biriyseniz çoklu paketler sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan özelliklere sahiptir. 


Cep Boyutlarında Fotoğraf Baskısı

Pocket size, cep boyutlarında 54x86 mm olarak üretilirler. Boyutları küçük olsa da en kaliteli sonuçları almanızı sağlar. Renkleriyle her zaman parlaklığını korur.

Teknik Özellikler

  • Polaroid Film Ölçüleri: 54x86 mm
  • Kartuş Sayısı: 6 adet.
  • Film Sayısı: 60 adet.
  • Uyumlu Olduğu Cihaz: Polaroid Hi-Print Bluetooth Fotoğraf Yazıcısı.
  • Film Özellikleri: Pocket size.
  • Garanti Süresi: 2 yıl.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.