Kodak Manyetik Fotoğraf Kağıdı 5 Adet 10x15 cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sevdiğiniz Fotoğrafları Kolaj Yapın

En sevdiğiniz fotoğrafları dijital ortamda düzenleyerek kolaj yapabilir, metin ve çerçevelerle eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kodak manyetik fotoğraf kağıdı, tüm hepsini canlı görüntülerle basmak için yanınızdadır.

Metal Üzerine Yapışan Kağıt

Birçok farklı metal yüzeye yapışan tekstil yüzeyli kağıt sayesinde birden fazla fotoğrafı çıktı alarak uyumlu bir dekorasyon köşesi yapabilirsiniz.

Buzdolabı Magneti Olarak Kullanın

Buzdolabınızın üzerine eşinizle ve çocuklarınızla beraber fotoğrafları magnet olarak yerleştirmek için idealdir. Manyetik tutunma gücü ve dokulu yapısı sayesinde anılarla buzdolabınızın üzerini süsleyin.

Canlı Renklerle Çok Gerçek

Gerçek renkler ve canlı baskılar için tasarlanan Kodak 10x15 cm manyetik fotoğraf kağıdı ile baskı sırasında solma problemi tarih olur.

Metne Uygun Keskin Hatlar

Keskin hatların düzgün bir çizgi halinde basılması ve boyanın dağılmaması için hazırlanan özel yüzeyi ile en detaylı ve ince yazılar bile hemen okunabilir.

Kolay Kullanımlı Yazılım

Kullanım kolaylığı sunan basit yazılımı sayesinde fotoğraflarınızı çıktı almak için karışık işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

10x15 cm Boyutlarında

Kodak manyetik fotoğraf kağıdı, 10x15 cm boyutu ile birden fazla fotoğrafı çıktı almak için ideal alanı sunar. Birkaç kişilik selfilere kadar geniş alanı ile detay sağlar.

Avantajlı Çoklu Paket

5 adet 10x15 cm mıknatıslı kağıttan oluşan avantajlı paketi sayesinde sadece kendi fotoğraflarınızı değil, beğendiğiniz görselleri de anı köşesi için çıktı alabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Ürün: Fotoğraf baskı kağıdı
  • Boyut: 10x15 cm
  • Özellik: Manyetik, tek tarafı yapışkanlı (metal), tekstil yüzey
  • Baskı Kalitesi: Canlı renkler ve keskin hatlı metinlere uygun
  • Paket İçeriği: 5 adet kağıt

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.