Kodak ICRG-330 Baskı Seti 30 Adetlik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kodak Baskı Seti ile Zengin İçerik

Kodak baskı seti; 30 adet kare kartuş, hepsi bir arada kâğıt ve renkli şerit kartuş yedeği içerir. Fotoğraflarınızın pratik ve kaliteli şekilde basımı için optimum performans sergiler.

4PASS Teknolojisi ile Uyumlu

Mini 3 Retro, Mini Shot Combo 3, Kodak Mini 3, Mini Shot Combo 3 Retro modelleri ile uyumlu şekilde çalışır. Fotoğraf makineleri ile yakaladığınız her bir poz, Kodak kalitesi ile saklanır.

Fotoğraflarınız Her Zaman Güvende

Kodak’ın patentli teknolojisi 4PASS ürünleri ile çekilen fotoğraflar, uzun yıllar boyunca saklanabilir. Fotoğraflar lamine edilerek nem ve su gibi istenmeyen etkenlere karşı dayanıklı bir yüzeye sahip olması sağlanır, aynı zamanda parmak izi oluşturmayan kaliteye sahip olur.

İdeal Kare Kartuş Boyutu

7,62 x 7,62cm boyutlarına sahip kare kartuşlar; unutulmaz hatıralarınızı, gerçek renkleri veya nostaljik, siyah/beyaz, görünümü ile saklamanıza imkân sağlar. İdeal boyutları sayesinde fotoğraf albümlerine koyabilir, panoya asabilir veya yanınızda taşımayı da tercih edebilirsiniz.

Yıllar Sonra Bile İlk Günkü Kadar Canlı

Çizilmez özelliği sayesinde fotoğrafların yıllar sonra dahi ilk çekildiği günkü kadar kaliteli, parlak ve canlı bir görünüme sahip olmasını sağlar. En unutulmaz anların yaşandığı fotoğraf karelerini, Kodak kalitesi ile normalden daha uzun süre güvence altına alabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: ICRG-330
  • Ürün Tipi: Baskı Seti
  • İçerik Adedi: 30
  • Kare Kartuş Boyutu: 7,62 x 7,62 cm
  • Yazdırma Teknolojisi: 4PASS
  • Uyumluluk: 4PASS Ürünleri
  • Ürün Özellikleri: Suya Dayanıklı, Parmak İzi Yapmaz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.