Instax Mini 5 Adet 20li Film Seti (100 Poz)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Albümler için İdeal Film Sayısı

Her bir pakette 20 adet Instax mini filmin yer aldığı bu sette toplamda 100 pozluk film bulunur. Instax fotoğraf makinesi ve yazıcı kullananlar için oldukça avantajlı olan bu film seti, 5 ayrı kutu olarak sunulduğu için filmleri yakmadan saklama kolaylığı da sağlar.

Kolay Taşınabilir Kredi Kartı Boyutları

Instax mini 20'li Film 5'li Set ürününde yer alan her bir film kredi kartı boyutlarındadır. Bu sayede kendi mini fotoğraf albümünüzü oluşturabilir, en mutlu anlarınızı veya sevdiklerinizin fotoğraflarını cüzdanınızda taşıyabilirsiniz. 

İnstax Yazıcı ve Fotoğraf Makineleri ile Tam Uyum

Instax mini 20'li filmler, Instax mini serisinde yer alan 8, 9, 11, 25, 70, 90 Neo Classic, Minion ve Hello Kitty fotoğraf makinelerinin yanı sıra Mini Link, Share SP-1 ve SP-2 yazıcılar ile de kullanıma uygundur. Bu yüksek uyumluluk sayesinde söz konusu filmleri farklı cihazlardan baskı almak için kullanabilirsiniz.

Pratik Kullanım Aşamaları

Her biri özel bir kartuş ile birlikte gelen Instax mini filmleri makine içine yerleştirmek oldukça kolaydır. Filmin kullanım öncesinde yanmaması için üzerinde bulunan koruyucu tabakayı çıkarmadan makine içine yerleştirmeye dikkat etmek yeterlidir.

Yüksek Kaliteli ve Canlı Fotoğraflar

Instax kalitesi sayesinde canlı, yüksek kontrastlı, pürüzsüz ve doğal tonların yer aldığı baskılar alabilir, cilt tonlarının doğal güzelliğinin ön planda olduğu fotoğraflara sahip olabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Instax mini Yazıcı ve Fotoğraf Makineleri
  • Film Boyutu: 54x86 mm
  • Resim Boyutu: 46x62 mm
  • Baskı Sayısı: 10 Adet (Paket Bazında)

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Japonya
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
INSTAX MİNİ 20'Lİ FİLM 5'Lİ SET 100 POZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
INSTAX
Henüz yorum yok