GP Ultra Alkalin 24AU AAA İnce Pil 40'lı Paket

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekstra Uzun Ömürlü Performans

Ultra uzun kullanım ömrü sunan GP Ultra Alkalin piller ayrıca 7 yıla varan uzun bir raf ömrüne de sahiptir. Bu sayede piller uzun süre kullanılmasa bile kullanım ömrünü korumaya devam eder.

Tüm Pil İhtiyacını Karşılayan Avantajlı Paket

Sadece bir adet GP Ultra alkalin pil, kablosuz mouse ve kumanda gibi cihazları 20 saate varan süreyle kullanım olanağı sunarken 40’lı paket sayesinde çok uzun süre boyunca yeni pil satın alma ihtiyacı duymazsınız.

Sızmayı Önleyen Özel Tasarım

Pil akması sorununu ortadan kaldıran özel tasarımı ile fark yaratan GP Ultra Alkalin piller sayesinde tüm elektronik cihazlarınızı güvenle kullanabilirsiniz. 

Her Zaman Yedek Pil Bulundurma Ayrıcalığı

İnce kalem pil olarak da bilinen AAA pillerden oluşan 40’lı özel set sayesinde her zaman yanınızda yedek pil taşıyabilirsiniz. Bu sayede nerede olursanız olun acil durumlara hazırlıksız yakalanmazsınız.

Ultra Güç Sağlayan Teknoloji

Geleneksel kullan at pillere kıyasla daha fazla güç sağlayan GP Ultra Alkalin teknolojisi sayesinde, pil ile çalışan elektrikli cihazlarınızı uzun süre boyunca kesintisiz olarak kullanabilirsiniz.

Düşük ve Yüksek Sıcaklıklarda Sorunsuz Kullanım

Hem düşük hem de yüksek sıcaklıklarda da yüksek performans göstermeye devam eden GP Ultra Alkalin piller, zorlu hava koşullarına ve yoğun kullanıma dayanıklı tasarımı ile benzerlerinden ayrılır.

Çok Yönlü Kullanım Deneyimi

Yüksek kapasitesi sayesinde yaka mikrofonundan LED aydınlatmaya, fotoğraf makinesi flaşından mutfak terazisine kadar pek çok cihazın sorunsuz çalışmasını sağlar. Böylece AAA pil ile çalışan tüm cihazlarınız için farklı piller almanız gerekmez.

Enerji Koruma Özelliği ile Verimli Kullanım

Mevcut enerjisini yıllar boyunca koruyabilen tasarımı ile benzerlerinden ayrılan GP Ultra Alkalin piller, uzun süre kullanılmasa bile depoladığı enerjiyi yüksek oranda korur. Bu da yarım kalan pili yıllar sonra bile kullanabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek Kullanımlık
  • Pil Türü: AAA
  • Voltaj: 1,5 V
  • Raf Ömrü: 7 Yıl

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.