GP Ultra Alkalin 24AU AAA 2’li İnce Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Güçlü Tasarım ile Yüksek Performans

GP ultra alkalin piller, geleneksel kullan at pillerden 7 kat daha güçlü olduğu için çok fazla enerjiye ihtiyaç duyan taşınabilir elektronik cihazların bile yüksek performans göstermesini sağlar.

Avantaj Sağlayan Raf Ömrü

10 yıla varan raf ömrü ile fark yaratan bu piller sayesinde uzun süre enerji ihtiyacınızı karşılayabilir, satın aldığınız pilleri hiç kullanmadan yıllar boyunca saklayabilirsiniz. Ayrıca aldığınız pilin kullanım ömrü hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Akıllı Cihazları Uzun Süre Çalıştıran Kapasite

Çalışmak için yüksek kapasiteli enerji kaynaklarına ihtiyaç duyan elektronik cihazların bile 17 saate varan süre ile çalışmasını sağlar. Böylece yoğun güç gerektiren cihazlarınızın pil kullanım süresini uzatır ve bütçe dostu bir kullanım sunar.

Masrafsız Kullanım Avantajı

Kullan at pil satın alma sıklığını azaltacak kapasitesi ve çalışma prensibi ile fark yaratan GP ultra alkalin piller, saat, sensör ve çeşitli göstergeleri aylarca tek bir pil ile kullanma imkânı tanır. Bu sayede sürekli yeni bir pil satın almak zorunda kalmazsınız.

Akıllı Cihazlar için İdeal Pil Tasarımı

En sık tercih edilen pil tiplerinden biri olması nedeniyle, ev tipi hava durumu sensörlerinden akıllı çalar saatlere, yeni nesil tıbbi cihazlardan outdoor ekipmanlara kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu sayede farklı cihazlar için ekstra pil almanıza gerek kalmaz.

Her Tür Sıcaklıkta Etkin Performans

-20 dereceye varan soğuk ortamın yanı sıra 60 dereceye varan sıcak ortamda da sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder. Değişen sıcaklıklara karşı kendini koruyabilecek nitelikte olan GP ultra alkalin piller, en zorlu koşullarda dahi cihazlarınızın enerji ihtiyacını karşılamaya devam eder.

Çevre Dostu Kullanım Özelliği

Ultra uzun kullanım ömrü, dayanıklı yapı ve yüksek enerji iletim hızı sayesinde daha az kullan at pil tüketilmesini sağlayarak daha az atık oluşumuna ve doğanın korunmasına katkı sağlar.

Pil Akması Sorununu Ortadan Kaldıran Dizayn

Yüksek korumalı tasarımı ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi sayesinde akma ve sızdırma riski olmaksızın güvenli kullanım olanağı sunar. Böylece elektronik cihazlarınızı da korur.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek Kullanımlık Pil
  • Pil Türü: Alkalin
  • Voltaj: 1,5 V
  • Ağırlık: 11,4 gram

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
ALTIN SARISI
Ana Renk
ALTIN SARISI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP ULTRA ALKALİN 24AU AAA İNCE PİL 2'Lİ KART
Ağırlık (gr)
35 GR
Orıjınal Renk
ALTIN SARISI
Marka
GP BATTERIES
Henüz yorum yok