GP Ultra Alkalin 24AU AAA 12’li İnce Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geleneksel Pillerden 7 Kat Daha Güçlü

Geleneksel çinko-karbon ve çinko klorür pillere kıyasla 7 kat daha güçlü olan GP ultra alkalin piller ile düşük enerji ihtiyacına sahip saat, duman dedektörü gibi cihazları uzun yıllar boyunca tek bir pil ile kullanabilirsiniz.

Ultra Uzun Raf Ömrü

En yüksek raf ömrüne sahip olan kullan at piller arasında yer alan GP ultra alkalin pili satın aldığınızda rafta beklediği süre için endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca bu özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanmazsanız bile kullanım ömrünü korur.

Yüksek Güç Gerektiren Cihazlar için İdeal

Ultra yüksek enerji depolama kapasitesi sayesinde oyun kumandaları, kablosuz hoparlörler ve AAA pil ile çalışan oyuncaklar gibi yüksek enerjiye ihtiyaç duyan tüm cihazlar için uygundur.

Uzun Süre Bitmeyen Pil Avantajı

Çocuğunuzun en sevdiği oyuncağını veya oyun konsolunun kumandasını 17 saate varan süreyle kesintisiz olarak çalıştıran GP ultra alkalin piller, yoğun kullanımda bile uzun süre yenileme gerektirmez.

Kullanılmadığında Kapasitesini Korur

Özel tasarımı ve depoladığı enerjiyi koruma oranı ile fark yaratan bu pilleri uzun süre kullanmasanız bile mevcut kapasitesini korumaya devam eder. Böylece yıllar sonra bile maksimum performans gösterir.

Etkili Sızıntı Koruması ile Güvenli Kullanım

Özel sızıntı korumasına sahip tasarımı sayesinde pil içinde yer alan kimyasal sıvıların dışarı sızması engellenir. Bu da hem elektronik cihazlarınızın kullanım ömrünü korur hem de güvenli bir kullanım sağlar.

Yüksek Enerji Aktarımı ile Maksimum Performans

Düşük iç direnç ve yüksek enerji iletimi sayesinde yoğun güç gerektiren cihazların dahi kesintisiz olarak çalışmasını sağlayarak maksimum performans gösterir.

Sıcak ve Soğukta Kullanım Avantajı

-20°C soğuktan 60°C sıcağa kadar tüm zorlu hava koşullarında yüksek performans göstermeye devam eder. Bu özelliği sayesinde zorlu outdoor aktivitelerinizde el fenerinden telsize kadar pek çok ekipmanın enerji ihtiyacını karşılar.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek Kullanımlık Pil
  • Pil Türü: Alkalin
  • Voltaj: 1,5 V
  • Ağırlık: 11,4 gram

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.