GP Ultra Alkalin 15AU AA Kalem Pil 12'li Paket

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güç Performansı

Ultra alkalin piller, evinizde bulunan teknik cihazların kalitesini ve performansını yükseltir. Özellikle kumanda, duvar saati ve az enerji harcayan cihazlarda kullanmanız için uygundur.

Güvenli Sistem

Kullanışlı ve güvenli olduğu kadar oldukça ekonomik olan alkalin piller, tam bir fiyat performans ürünüdür. Oldukça verimli bir kullanıcı deneyimine imkan veren piller, çoklu paketleri ile alternatif kullanım avantajı sağlar.

Fonksiyonel Kullanım

Uzaktan kumanda, çalar saat, el fenerleri, radyo ve oyuncaklar gibi pek çok üründe kullanılan alkalin piller, oldukça kullanışlıdır.

Konforlu Tasarım

Voltaj değeri yüksek olan cihazlarınızın performans kalitelerini arttırır. Oldukça verimli olan bu güç aygıtları, cihazlarınıza enerji desteği sunar.

Güvenli Kullanıcı Deneyimi

Teknik yapı avantajına sahip olan alkalin kalem pil, bittiğinde yenisini cihazınıza takarak güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Konforlu bir kullanıcı deneyimi vadeden piller, kullanım açısından oldukça zahmetsizdir.

Verimli Çalışır

Teknik cihazların en verimli şekilde çalışmasını sağlar. Uzun süreli kullanıma imza atan kalem piller; herhangi bir bozulma, patlama ve genleşme gibi sorunlar yaşatmazlar.

Her Yerde Yanınızda

Hafif tasarımı bulunan alkalin kalem piller, dilediğiniz yere kolayca götürebileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca güç ve voltaj dengesi sebebiyle son senelerin en çok tercih edilen güç aygıtları arasındadır.

Kaliteli Tasarım

Son teknoloji ürünü olan alkalin kalem pil, güç dengesi ile birlikte tasarım kalitesi sunar. Teknik yapı kalitesine sahip kullanışlı ürünler arasında olan bu piller, modern yapı güvenliği sunar.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: 12'li
  • Model: 15AU
  • Kapasite: 1.5 V

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.