GP Ultra Alkalin 15AU 4’lü AA Kalem Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Süreli Kullanım Sağlayan Kapasite

Tek kullanımlık ultra alkalin piller sayesinde pil ile çalışan mouse,kumanda ve saat gibi daha az enerjiye ihtiyaç duyan cihazları 44 saate, oyuncak gibi cihazları ise 23 saate varan sürelerde kesintisiz olarak çalıştırır.

Güvenli ve Konforlu Kullanım Süreci

Güvenli kullanım sağlayan özellikleri ile fark yaratan GP Ultra Alkalin piller, kullan at piller arasında öne çıkan konforlu kullanım süreci ile hemen herkese hitap eder.

Her Yerde Kullanma Ayrıcalığı

Sıradan pillere kıyasla çok daha fazla enerji depolayabilen Gp Ultra Alkalin pille, hafif tasarımları sayesinde çantanıza atarak dilediğiniz yere götürebilir, her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Uzun Raf Ömrü Avantajı

Klasik alkalin piller 3,5 yıl raf ömrüne sahip GP ultra alkalin piller 7 yıla varan ram ömürleri sayesinde kullanıcılara büyük bir avantaj sağlar. Bu sayede pillerinizi uzun süre kullanmadan da saklayabilirsiniz.

Kullan At Avantajı ile Zahmetsiz Kullanım

Yüksek performansın yanı sıra uzun bir kullanım süresi vadeder. Bu sayede depoladığı enerji tükendiğinde atarak yerine yenisini takabilirsiniz. Çöpe attığınız GP ultra alkalin pilin çok büyük bir kısmı doğada yok olarak çevrenin korunmasına katkı sağlar.

Patlamaz ve Sızdırmaz Pil Tasarımı

Şişme, patlama, genleşme, bozulma ve sızdırmaya karşı dirençli tasarımı sayesinde güvenli bir kullanım süreci sağlar. Son derece dayanıklı olan dış yüzeyi ise pil ve elektronik cihazların güvenliğini tehlikeye atmayacak kadar kalın bir malzemeden üretilmiştir. 

Zorlu Şartlarda Yüksek Performans

Geleneksel alkalin pillere kıyasla 10 kata kadar daha uzun bir kullanım vadeden GP Ultra Alkalin piller, yüksek akıntı hızı ve üstün düşük sıcaklık performansı ile kullanım ayrıcalığı sunar.

Ekstra Yüksek Enerji Yoğunluğu ile Bütçe Dostu Kullanım

Sıradan çinko karbon pillere kıyasla çok daha yüksek olan enerji yoğunluğu sayesinde daha az enerji ile ekstra uzun bir kullanım süresi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek Kullanımlık
  • Pil Türü: AA
  • Voltaj: 1,5 V
  • Raf Ömrü: 7 Yıl

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.