GP Ultra Alkalin 15AU 2’li AA Kalem Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Taşınabilir Elektronik Cihazlar ile Uyumlu Tasarım

Hoparlörden oyun kumandasına, medya oynatıcıdan pilli oyuncaklara kadar taşınabilir özellikteki tüm elektronik cihazlar ile tam uyum sağlayarak pil ihtiyacınızı karşılar.

Ekstra Uzun Raf Ömrü Ayrıcalığı

10 yıla varan raf ömrü ile sıradan çinko karbon pillere kıyasla kullanım ve muhafaza konusunda büyük bir avantaj sağlar. Bu sayede aldığınız pilin kaç yıl rafta beklediği konusunda endişelenmeniz gerekmez.

En Sık Kullanılan Pil Tipi

Kalem pil olarak da bilinen GP Ultra Alkalin AA tipi piller, pek çok elektronik cihazın çalışmak için ihtiyaç duyduğu pil tipi olarak öne çıkarken ekstra dayanıklı, güçlü, ve uzun ömürlü bir kullanım süreci sağlar.

Tasarruf Sağlayan Ultra Uzun Kullanım Süresi

Ultra uzun kullanım süresi ile şarj edilemeyen alkalin piller arasında öne çıkan GP Ultra Alkalin, mükemmel çalışma süresi ile taşınabilir elektronik cihazlarınızın enerji ihtiyacını karşılamanız için bütçe dostu bir alternatif sunar.

Maksimum Performans Sunan Sistem

Ekstra düşük ve maksimum kararlı iç direnci sayesinde sahip olduğu enerjiyi uzun süre korur ve elektronik cihazların uzun bir süre boyunca sorunsuz çalışmasını sağlar.

Zorlu Hava Koşullarından Etkilenmeyen Tasarım

-20°C ile 54°C arasında değişen çalışma sıcaklığı sayesinde çok soğuk havalarda donmazken aşırı sıcak havalarda ise sızdırmadan yüksek performans göstermeye devam eder.

Kolay Deforme Olmayan Pil Avantajı

Dayanıklı ve sızdırmaz malzemeden üretilen GP Ultra Alkalin piller, şişme, patlama, sızdırma veya akma yapmaya karşı dirençlidir. Bu sayede hem elektronik cihazlarınızın kullanım ömrü korunur hem de kötü sürprizler ile karşılaşmazsınız.

Optimum Enerji Aktarımı ile Maksimum Verimlilik

Yüksek güç gerektiren cihazlar için özel olarak tasarlanan ve 2 adet AA pil içeren bu ürün yüksek kapasitesi ve optimum enerji aktarımı sağlayan çalışma prensibi sayesinde hem verimli bir kullanım sağlar hem de yedek pil taşıma sorununu ortadan kaldırır.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek Kullanımlık
  • Pil Türü: AA
  • Voltaj: 1,5 V
  • Raf Ömrü: 7 Yıl
  • Boyutlar: 14,5x50,5 mm
  • Ağırlık: 23 gram

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
ALTIN SARISI
Ana Renk
ALTIN SARISI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP ULTRA ALKALİN 15AU AA KALEM PİL 2'Lİ KART
Ağırlık (gr)
60 GR
Orıjınal Renk
ALTIN SARISI
Marka
GP BATTERIES
Henüz yorum yok