GP Süper Alkalin 15A AA Kalem Pil 20'li Paket

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekonomik Pakette Kolay Kullanım

20’li paket halinde satın alabileceğiniz GP Süper Alkalin 15A AA Kalem Pil yeniden pil alma derdiyle uğraşmadan cihazlarınızın enerji ihtiyacını giderir.

Kesintisiz Güç ile Daimi Enerji

Elektronik cihazlarda uzun süre kesintisiz güç performansıyla çalışan alkalin piller, zorlu ortam şartlarında dahi sizi yarı yolda bırakmaz.

Alkaline Yapılı Piller

Pillerin uzun ömürlü olmasının nedeni alkalin yapısına özel olarak üretilmelidir. Bu haliyle doğaya zarar vermeyen GP Süper Alkalin 15A AA Kalem Pil’ler çevre dostudur. Üretim sürecinin hiçbir aşamasında civa kullanılmaz.

Farklı Cihazlarda Kullanım Kolaylığı

Çocuklarınıza ait oyuncaklar, kumanda, saat, ofis eşyaları, ev eşyaları gibi pek çok alanda kullanılabilen alkalin piller, güç kaynağına ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda bulabileceğiniz ürünlerdir.

Uzun Süre Saklanabilme

Doğru saklanma koşullarının sağlanması halinde 10 seneye varan süre boyunca GP Süper Alkalin pilleri kullanabilme olanağına sahipsiniz. Ürün paketinden açar açmaz cihazlarınızı her zamanki performansıyla çalıştırmaya devam eder.

Kaliteli Paketleme ile Güvenli Kullanım

Çocukların rahatlıkla açamayacağı paketlerde üretilen GP Süper Alkalin 15A AA Kalem Pil ev ortamında güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Uzun Süreli Enerji Sağlama

Güç kesintisiyle karşılaştığınız her an cihazlarınıza enerji depolayan alkalin piller, outdoor etkinlikleriniz için de önemli bir yol arkadaşıdır.

Test Ortamında İnceleme ve Üretim

GP tarafından gerekli test ortamları sağlandıktan sonra üretimi başlanan pillerin her biri eşit enerji seviyesine sahip, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Teknik Özellikler

  • Pil tipi : Kalem Pil
  • Ürün adedi : 20’li
  • Voltaj : 1.5 V
  • Üretici firma : Gold Peak Grup (GP)
  • Kullanım alanı : Çocuk oyuncakları, elektronik aletler, ofis eşyaları, saat, kumanda

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.