GP Süper Alkalin 15A AA Kalem Pil 20'li Paket

4,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekonomik Pakette Kolay Kullanım

20’li paket halinde satın alabileceğiniz GP Süper Alkalin 15A AA Kalem Pil yeniden pil alma derdiyle uğraşmadan cihazlarınızın enerji ihtiyacını giderir.

Kesintisiz Güç ile Daimi Enerji

Elektronik cihazlarda uzun süre kesintisiz güç performansıyla çalışan alkalin piller, zorlu ortam şartlarında dahi sizi yarı yolda bırakmaz.

Alkaline Yapılı Piller

Pillerin uzun ömürlü olmasının nedeni alkalin yapısına özel olarak üretilmelidir. Bu haliyle doğaya zarar vermeyen GP Süper Alkalin 15A AA Kalem Pil’ler çevre dostudur. Üretim sürecinin hiçbir aşamasında civa kullanılmaz.

Farklı Cihazlarda Kullanım Kolaylığı

Çocuklarınıza ait oyuncaklar, kumanda, saat, ofis eşyaları, ev eşyaları gibi pek çok alanda kullanılabilen alkalin piller, güç kaynağına ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda bulabileceğiniz ürünlerdir.

Uzun Süre Saklanabilme

Doğru saklanma koşullarının sağlanması halinde 10 seneye varan süre boyunca GP Süper Alkalin pilleri kullanabilme olanağına sahipsiniz. Ürün paketinden açar açmaz cihazlarınızı her zamanki performansıyla çalıştırmaya devam eder.

Kaliteli Paketleme ile Güvenli Kullanım

Çocukların rahatlıkla açamayacağı paketlerde üretilen GP Süper Alkalin 15A AA Kalem Pil ev ortamında güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Uzun Süreli Enerji Sağlama

Güç kesintisiyle karşılaştığınız her an cihazlarınıza enerji depolayan alkalin piller, outdoor etkinlikleriniz için de önemli bir yol arkadaşıdır.

Test Ortamında İnceleme ve Üretim

GP tarafından gerekli test ortamları sağlandıktan sonra üretimi başlanan pillerin her biri eşit enerji seviyesine sahip, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Teknik Özellikler

  • Pil tipi : Kalem Pil
  • Ürün adedi : 20’li
  • Voltaj : 1.5 V
  • Üretici firma : Gold Peak Grup (GP)
  • Kullanım alanı : Çocuk oyuncakları, elektronik aletler, ofis eşyaları, saat, kumanda

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP SÜPER ALKALİN 15A AA KALEM PİL 20'Lİ PAKET
Ağırlık (gr)
241 GR
Orıjınal Renk
YEŞİL
Marka
GP BATTERIES

Ürün Değerlendirmeleri

4,0
1 kere puanlandı