GP ReCyko Pro 800 mAh AAA Şarjlı 4'lü İnce Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Evin İhtiyacı İnce Piller

Günlük yaşantıda birçok cihaz için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan ince kalem piller, kumandalar, kişisel bakım elektronikleri, oyuncaklar, radyolar ve saatleri çalıştıran pil çeşididir. GP ReCyko Pro serisinin 800 mAh AAA pilleri ise tüm cihazlarınızın tam kapasite çalışmasını sağlar.

Yüksek Kapasite Ekstra Güç

ReCyko Pro ince pil, ultra güçlü ve dayanıklıdır. Standart pillere göre beş kata kadar daha fazla kullanım ömrü sunar ve cihazlarınızın pillerini sık değiştirme zahmetini ortadan kaldırır.

Dörtlü Paket Avantajı

Her biri 800 mAh kapasiteye sahip 4 adet AAA şarj edilebilir pil içeren paket, çok yönlü kullanım için tasarlanmıştır, böylece her gün evde, atölyede ve hatta doğa gezilerinde kullanabilirsiniz. Outdoor aktiviteleri için de son derece uygun olan piller fenerlerinizi ve telsizlerinizi günlerce çalıştırabilir.

Uzun Ömür Sunan Nİ-MH Hücreli Pil Teknolojisi

GP ReCyko pillerinin başlıca avantajlarından biri uzun ömürlü olmalarıdır. Bunun sebebi ise defalarca şarj olabilen Nİ-MH hücre yapısı ile donatılan pil tasarımıdır. GP ReCyko Pro pillerin her birini 1500 defaya kadar şarj edebilir, kapasitesi azalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hemen Kullanılabilir Dört Adet Pil

GP şarj edilebilir pilleri, fabrikadan %100 şarj ile paketlenir ve raf ömrü fark etmeksizin size ulaştığında tamamen dolu teslim alırsınız. Bekledikçe şarjından ve performansından hiçbir şey kaybetmeyen GP pilleri sizi yarı yolda bırakmayacak şekilde üretilmiştir. Bu sayede şarj etmeye gerek kalmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Şarj Cihazlarıyla Uyumlu Pratik Tasarım

Standart ölçülere sahip AAA pilleri mevcut pil şarj cihazınızla kullanabilir ya da GP şarj cihazlarıyla birlikte akım korumalı olarak hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Zorlu Koşullara Dayanan Çalışma Sıcaklığı

-20°C ile +50°C arasında performansından ödün vermeden tüm cihazları çalıştırmaya devam eden pillerle, trekking, dağcılık, balıkçılık, hiking ya kampçılık gibi outdoor aktivitelerini sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Doğa Dostu Pil ve Ambalaj

Geri dönüşüm ve sürdürülebilirlik ilkesi adı altında ortaya çıkan GP ReCyko şarjlı pillerin %94'ünden fazlası geri dönüştürülebilirdir. Paketi ise tamamen kâğıttan yapıldığı için doğa için hiçbir tehlike oluşturmaz.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarjlı Piller
  • Pil Türü: AAA NİMH
  • Voltaj (V): 1,2 V
  • Güç: 800 mAh
  • Çalışma Sıcaklığı:  -20°C ile +50°C
  • Şarj Döngüsü Sayısı: 1500 ×
  • Paket: 4 adet AAA pil

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP RECYKO PRO 800 MAH AAA ŞARJLI İNCE PİL 4'LÜ
Ağırlık (gr)
76 GR
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
GP BATTERIES
Henüz yorum yok