Gp Recyko E411 4x2600 mAh AA USB Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

GP Recyko E411 Şarj Cihazı 2700 Serisi

Tekrar doldurulabilir pil ve şarj cihazı kiti ile pillerinizi güvenli bir şekilde tekrar şarj edebilirsiniz. Bu sayede sadece güvenilir bir enerji kaynağı elde etmekle kalmaz, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar ve çevrenizi de korumuş olursunuz.

AA ve AAA Pilleri Aynı Anda Şarj Edebilme

E411 şarj cihazı, NiMH pilleri şarj etmek için tasarlanmıştır. İki şarj kanalı ile aynı anda iki veya dört adet AA veya AAA pili şarj edebilir. Dört ReCyko 2700 AA pil, verilen şarj cihazı ve 5 V / 1 USB güç kablosu ile yaklaşık 8 saatte şarj tamamen doldurulabilir.

Pakete Dahil Dört Şarj Edilebilir

Piller, 2700 mAh kapasiteye sahiptir. Önceden şarj edilmiş olarak gelirler, böylece şarj olmalarını beklemeden hemen kullanabilirsiniz. -20°C ile +50°C arasındaki çalışma sıcaklıklarında çalışırlar ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapıldıkları için geri dönüştürülmeye devam edilebilir.

Otomatik Durdurma Fonksiyonu

GP E411 şarj cihazı, pillerin tam şarj durumuna ulaştığını fark ettiğinde otomatik olarak bakım aşamasına girer. Bu sayede pilin aşırı şarj olması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve uzun yıllar tam kapasitesinden ödün vermeden kullanabilirsiniz.

Akıllı Şarj Özellikleri

Şarj edilemeyen alkalin, hasarlı veya yalnızca kısmen şarj edilebilir piller gibi diğer pil türleri, şarj cihazı tarafından tanınır ve ardından ölçülen değere göre pillerin şarj hızı ve yöntemi tek tek belirlenir. Şarj cihazına yanlışlıkla şarj edilemeyen bir pil takarsanız, GP E411 şarj cihazı şarj olmaya başlamaz ve böylece tüm riskleri ortadan kaldırır.

LED Bildirimler ile Akıllı Kullanım

Otomatik elektroniklere sahip GP Eco E411 akıllı şarj cihazı, iki LED ışığıyla şarj sırasında olan her şeyi size bildirir ve hatta bağımsız olarak çalışır. Bu bildirimler ile pillerin şarj durumunu öğrenebilirsiniz.

Termal Koruma

Şarj cihazının akıllı işlevlerinde biri de termal korumadır. Bu, GP E411 şarj cihazının aşırı ısınmayı algıladığında, pillerinizin her zaman güvende olması için şarjı yavaşlattığı veya tamamen kestiği anlamına gelir.

Akıllı, Hafif ve Taşınabilir

Kompakt boyutları ve sadece 20 gram ağırlığı ile GP E411 şarj cihazı cebinize rahatça sığar. Ayrıca, dizüstü bilgisayarınızdaki araç adaptörü veya USB bağlantı noktasıyla, nerede olursanız olun klasik şebeke şarjından yararlanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Pil Tipi: Şarj Cihazı + Piller
 • Pil Türü: AA, AAA (NİMH)
 • Voltaj (V): 1,2 V
 • Şarj Süresi AA Pil: 5 - 10 saat
 • Şarj Süresi AAA Pil: 2.5 - 4 saat
 • Maksimum şarj akımı: 300 mAh
 • Aşırı gerilim koruması: Evet
 • Düşük voltaj koruması: Evet
 • Kısa devre koruması: Evet
 • Hatalı pil algılama: Evet
 • Polarite algılama: Evet
 • Şarj göstergesi: Evet
 • Genişlik:6,8 cm
 • Boy: 7,8 cm
 • Derinlik: 2,5 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.