GP ReCyko 2'li Şarj Cihazı (Pilsiz)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım Sunan Yeni Nesil Pil Şarj Cihazı

2 yuvalı olan ve 2100 mAh AA ile 800 mAh AAA tipi pilleri hızlı bir şekilde şarj edebilen GP E211, USB kablosu sayesinde çok yönlü bir kullanım olanağı sunar.

Powerbank Olarak Kullanabilme Avantajı

USB bağlantı kablosu sayesinde mobil cihazlardan şarj edilebilir elektrikli ev aletlerine kadar pek çok cihazı şarj edebilir, acil durumlarda da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Kullanım Olanağı

Televizyon kumandası, duvar saati, kablosuz mouse, el feneri ve LED aydınlatma gibi pil ile çalışan ürünlerin pil ihtiyacını uzun ömürlü olarak karşılama avantajı sunarken aynı zamanda sık sık tek kullanımlık pil satın alma sorununu da ortadan kaldırır.

Hızlı Şarj Özelliği ile Yüksek Performans

2100 mAh AA tipi pilleri yaklaşık olarak 8 saatte, 800 mAh AAA tipi pilleri ise yaklaşık olarak 3 saatte tamamen şarj edebilir. Bu sayede pili tükenen mobil cihazlarınızı kısa sürede yeniden kullanmaya başlayabilir, yedek şarj edilebilir piller sayesinde kesintisiz kullanım sağlayabilirsiniz.

Farklı Tür Pilleri Şarj Etme Ayrıcalığı

800 mAh AAA ve 2100 mAh AA pilleri şarj etme için tasarlanan cihaz aynı zamanda yüksek kapasiteli 2600 mAh AA ve 950 mAh AAA pilleri deşarj edebilecek niteliktedir.

Özel Emniyet Sistemi ile Güvenli Kullanım

Kısa devre, aşırı voltaj gibi emniyet sistemleri ile güvenli bir kullanım sunarken aynı zamanda pillerin aşırı şarj olmasını ve ısınmasını engeller. Bu güvenlik önlemleri sayesinde cihazınızı ve şarj edilebilir pillerinizi uzun süre kullanabilirsiniz.

Arızalı Pilleri Gösteren LED Gösterge

GP ReCyko, üzerinde yer alan LED gösterge sayesinde pillerin şarj durumunu takip edebilir, arızalı ve kötü pilleri görebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İdeal Boyut

Minimal, hafif ve kompakt tasarımı sayesinde evde, ofiste, yolculukta ve dış mekan aktiviteleri sırasında kullanabilir, dilediğiniz yere zahmetsizce götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarj Cihazı
  • Pil Türü       : AA
  • Voltaj: 1,2 V
  • Giriş Voltajı: DC5V
  • Giriş Akımı: 1A
  • Çıkış Voltajı: DC2.8V
  • Çıkış Akımı: 0.3A
  • Şarj Süresi: min. 2,5 saat - max. 8 saat
  • Boyutlar: 33X21X74,2 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.